Чи пропустить ВККС суддю Саніна, який заборонив Майдан?

У середу, 25 квітня, Вища кваліфікаційна комісія суддів України у звичному режимі проведе співбесіду без участі громадськості з одним із найскандальніших суддів періоду Революції Гідності – Богданом Саніним.

Богдан Санін сьогодні є суддею-спікером Окружного адміністративного суду м. Києва. Бути обличчям суду колеги доручили Саніну у 2016 році, оцінивши, певно, його вольове рішення про заборону проведення протестів на Майдані Незалежності та Хрещатику у період із 1 грудня 2013 по 7 січня 2014 року, яке розв’язало руки Беркуту. Як бачимо, пам’ять у судової влади вже часів Петра Порошенка надто коротка, а тому найважливішу вимогу суспільства – очистити суддівський корпус від недоброчесних суддів, зокрема від суддів Майдану – вони вміло і без зайвого пафосу ігнорують.

Громадська рада доброчесності оприлюднила на своєму сайті інформацію про Богдана Саніна. Зокрема, відзначила ті його риси, які сьогодні, на жаль, найбільше цінуються Вищою кваліфікаційною комісією суддів та є визначальними для успішного проходження кваліфікаційного оцінювання. Детальніше про це можна прочитати за посиланням.

Співбесіда відбудеться о 9.00 у приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за адресою вул. Механізаторів, 9. Закликаємо журналістів та активних громадян прийти на співбесіду або переглянути її онлайн на Youtube ВККС.