ЧЕСНО.Фільтруй суд! провів тренінги з громадського контролю судової реформи у Чернігові

13 березня ЧЕСНО.Фільтруй суд! провів тренінги у Чернігові в рамках регіонального туру ЧЕСНО.Фільтруй суд! на тему громадського контролю судової реформи на місцях та з презентацією результатів аналізу суддів Апеляційного суду Чернігівської області за критеріями доброчесності.

В рамках тренінгу учасники дізналися, що таке суддівська недоброчесність, чому і як це поняття виникло в Україні та як з нею можна боротися, які існують практичні й перевірені інструменти громадського контролю роботи суддів на місцях, де шукати інформацію про суддів, як її опрацьовувати та використовувати, які існують підводні камені поширення інформації про суддів тощо. Усі учасники тренувалися застосовувати інструменти пошуку інформації про суддів.

Також в рамках тренінгу відбулася публічна презентація дослідження доброчесності суддів Апеляційниого суду Чернігівської області. Активісти кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентували результати аналізу суддів Апеляційного суду Чернігівської області за критеріями доброчесності. За даними Руху ЧЕСНО, недоброчесними є 12 (46%) судді Апеляційного суду Чернігівської області.

В тренінгу у Чернігові взяли участь 24 активісти.

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО проведе серію тренінгів “Судова реформа: як громадськості впливати на місцях”, що відбудуться в рамках всеукраїнської кампанії ЧЕСНО.Фільтруй Суд! Упродовж лютого-травня тренінги відбудуться в усіх регіонах України. Деталі: https://goo.gl/CJVcWX