ЧЕСНО. Фільтруй суд! провів тренінги в Кропивницькому, Дніпрі та Запоріжжі

ЧЕСНО. Фільтруй суд! провів тренінги в Кропивницькому, Дніпрі та Запоріжжі в рамках регіонального туру ЧЕСНО.Фільтруй суд! на тему впливу на судову реформу на місцях та з презентацією результатів аналізу суддів Апеляційних судів Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької областей за критеріями доброчесності. Заходи відбудулися 26, 25 та 26 квітня відповідно.

В рамках тренінгу учасники дізналися, що таке суддівська недоброчесність, чому і як це поняття виникло в Україні та як з нею можна боротися, які існують практичні й перевірені інструменти громадського контролю роботи суддів на місцях, де шукати інформацію про суддів, як її опрацьовувати та використовувати, які існують підводні камені поширення інформації про суддів тощо.

Також в рамках тренінгу відбулася публічна презентація дослідження доброчесності суддів Апеляційних судів Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Активісти кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентували результати аналізу суддів Апеляційних судів Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької областей за критеріями доброчесності.

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО проведе серію тренінгів “Судова реформа: як громадськості впливати на місцях”, що відбудуться в рамках всеукраїнської кампанії ЧЕСНО. Фільтруй Суд! Упродовж лютого-травня тренінги відбудуться в усіх регіонах України. Деталі: https://goo.gl/CJVcWX