ЧЕСНО.Фільтруй суд! провели тренінг з громадського контролю судової реформи у Полтаві та Краматорську

27 та 29 березня ЧЕСНО.Фільтруй суд! провів тренінги у Краматорську та Полтаві в рамках регіонального туру ЧЕСНО.Фільтруй суд! на тему громадського контролю судової реформи на місцях та з презентацією результатів аналізу суддів Апеляційних судів Донецької та Полтавської областей за критеріями доброчесності.

В рамках тренінгу учасники дізналися, що таке суддівська недоброчесність, чому і як це поняття виникло в Україні та як з нею можна боротися, які існують практичні й перевірені інструменти громадського контролю роботи суддів на місцях, де шукати інформацію про суддів, як її опрацьовувати та використовувати, які існують підводні камені поширення інформації про суддів тощо. Усі учасники тренувалися застосоувати інструменти пошуку інформації про суддів.

Також в рамках тренінгу відбулася публічна презентація дослідження доброчесності суддів Апеляційних судів Донецької та Полтавської областей. Активісти кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентували результати аналізу суддів Апеляційних судів Донецької та Полтавської областей за критеріями доброчесності. За даними Руху ЧЕСНО, недоброчесними є 29 (43%) судді Апеляційного суду Донецької та 10 (34%) Полтавської області.

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО проведе серію тренінгів “Судова реформа: як громадськості впливати на місцях”, що відбудуться в рамках всеукраїнської кампанії ЧЕСНО.Фільтруй Суд! Упродовж лютого-травня тренінги відбудуться в усіх регіонах України. Деталі: https://goo.gl/CJVcWX