ЧЕСНО.Фільтруй суд! проведе тренінги у Краматорську, Полтаві, Рівному та Луцьку

ЧЕСНО.Фільтруй суд! проведе тренінги у Краматорську, Полтаві, Рівному та Луцьку в рамках регіонального туру ЧЕСНО.Фільтруй суд! на тему впливу на судову реформу на місцях та з презентацією результатів аналізу суддів Апеляційних судів Донецької, Полтавської, Рівненської та Волинської областей за критеріями доброчесності. Заходи відбудуться 27 березня, 29 березня, 3 квітня та 4 квітня відповідно.

В рамках тренінгу учасники дізнаються, що таке суддівська недоброчесність, чому і як це поняття виникло в Україні та як з нею можна боротися, які існують практичні й перевірені інструменти громадського контролю роботи суддів на місцях, де шукати інформацію про суддів, як її опрацьовувати та використовувати, які існують підводні камені поширення інформації про суддів тощо.

Також в рамках тренінгу відбудеться публічна презентація дослідження доброчесності суддів Апеляційних судів Донецької, Полтавської, Рівненської та Волинської областей. Активісти кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентують результати аналізу суддів Апеляційних судів Донецької, Полтавської, Рівненської та Волинської областей за критеріями доброчесності.

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО проведе серію тренінгів “Судова реформа: як громадськості впливати на місцях”, що відбудуться в рамках всеукраїнської кампанії ЧЕСНО.Фільтруй Суд! Упродовж лютого-травня тренінги відбудуться в усіх регіонах України. Деталі: https://goo.gl/CJVcWX