Анонс. Чи звільнить ВРП полтавського суддю-переслідувача?

Шановні журналісти, 31 січня о 10:00 в приміщенні Вищої Ради Правосуддя, за адресою вул. Студентська, буд. 12-а, Третя дисциплінарна комісія розгляне дисциплінарне провадження щодо голови Октябрського суду м. Полтава Олександра Струкова.

Нагадаємо, суддя Струков став відомий широкій громадськості через тиск на свою колегу, суддю-викривача Ларису Гольник. Лариса Гольник, суддя, яка зафіксувала спробу її підкупу у справі щодо мера Полтави Олександра Мамая. Після цього розпочався довгий процес тиску на неї з боку керівництва суду: невмотивовані догани, порушення законного права на відпустку, цькування її на зборах суддів та багато іншого.

Дисциплінарне провадження щодо Олександра Струкова відкрите за скаргою Лариси Гольник, голови Ради суддів Валентини Сімоненко та НАЗК.  

Активісти РПР, ЧЕСНО.Фільтруй суд!, Автомайдану та Фундації DEJURE прийдуть на засідання Дисциплінарної комісії з плакатами з вимогою звільнити одіозного полтавського суддю.

Зазначимо, що наступного дня, 1 лютого о 10:00, Вища рада правосуддя розгляне питання про звільнення ще одного голови суду, який відзначився тиском на суддю-викривача, а саме голови Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка.

Акредитація ЗМІ на засідання ВРП проводиться за телефоном (044) 481-06-36