7 суддів апеляційних судів підтвердили здатність здійснювати правосуддя

16 листопада Вища кваліфікаційна комісія суддів провела співбесіди з 12-ма суддями апеляційних судів та визначала результати первинного кваліфікаційного оцінювання. За результатами оцінювання, семеро суддів підтвердили здатність здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Це судді судді апеляційного суду Київської області Габрієль Віктор Олександрович, Дрига Андрій Миколайович, Рудніченко Оксана Миколаївна, Слива Юрій Михайлович, Ященко Ірина Юріївна, Свінціцька Олена Петрівна, Семенцов Юрій Вадимович. ЧЕСНО.Фільтруй суд! звертав увагу ВККС, що усі вищевказані судді, крім судді Свінціцької Олени Петрівни – є “суддями Майдану”.

Стосовно судді апеляційного суду Київської області Коцюрби Олександра Петровича Комісія вирішила продовжити перерву в розгляді питання про визначення результатів первинного кваліфікаційного оцінювання.

Також перерву оголошено в розгляді питання стосовно суддів Київського апеляційного господарського суду Андрієнка Володимира Васильовича, Гаврилюка Олександра Миколайовича, Гончарова Сергія Августовича та судді Апеляційного суду міста Києва Присяжнюка Олега Богдановича.

СПИСОК ПРОФАЙЛІВ СУДДІВ, ЩО ПРОХОДИЛИ КВАЛІФІКАЦІЙНЕ ОЦІНЮВАННЯ 16 ЛИСТОПАДА:
Габрієль Віктор Олександрович
Дрига Андрій Миколайович
Рудніченко Оксана Миколаївна
Слива Юрій Михайлович
Ященко Ірина Юріївна
Свінціцька Олена Петрівна
Семенцов Юрій Вадимович
Андрієнко Володимир Васильович
Гаврилюк Олександр Миколайович
Гончаров Сергій Августович
Присяжнюк Олег Богданович
Коцюрба Олександр Петрович

Рух ЧЕСНО збирає інформацію з відкритих загальнодоступних джерел та не стверджує про вчинення особою правопорушення або її вину. Висновки ЧЕСНО про причетність кандидатів до корупційних діянь, ухвалення сумнівних рішень є оціночними судженнями, що можуть не збігатися із офіційними рішеннями та висновками державних органів.