Кандидати у Вищий антикорупційний суд

7 листопада 2016 року розпочався конкурс у Верховний Суд, за результатами якого Вища кваліфікаційна комісія суддів має відібрати претендентів на крісла у найвищій судовій інстанції. Участь у конкурсі взяли 653 кандидати з усіх регіонів України, серед яких діючі судді, а також адвокати та науковці із десятирічним стажем.

Рух ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! проаналізував усіх кандидатів та підготував аналітичні довідки про кожного із 653-х претендентів на крісла у Верховному Суді. У довідках зібрана інформація із відкритих джерел про кар’єру, сумнівні судові рішення, статки, родинні зв’язки, причетність до корупційних справ та інші дані, які, на думку Руху ЧЕСНО, повинні бути відомими та використані у ході конкурсу у найвищу судову інстанцію України.

Аналітичні довідки про кандидатів у Верховний Суд Рух ЧЕСНО передав Вищій кваліфікаційній комісії суддів та Громадській раді доброчесності для використання цієї інформації під час формування досьє кандидатів та висновків ГРД. Якщо Ви володієте інформацією про того чи іншого кандидата у Верховний Суд, надсилайте нам для доповнення або коригування довідок.

Рух ЧЕСНО продовжуватиме слідкувати за конкурсом до Верховного Суду та у випадку припинення участі кандидата у конкурсі зазначатиме інформацію про це в аналітичних довідках відносно такого кандидата

Рух ЧЕСНО збирає інформацію з відкритих загальнодоступних джерел та не стверджує про вчинення особою правопорушення або її вину. Висновки ЧЕСНО про причетність кандидатів до корупційних діянь, ухвалення сумнівних рішень є оціночними судженнями, що можуть не збігатися із офіційними рішеннями та висновками державних органів.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я

Показано 1 кандидата з 1