Зоркіна Юлія Володимирівна

  • Ухвалення сумнівних рішень

    1) Як вбачається з рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Зоркіна Ю.В. прийняла постанову, якою частково задовольнила позов Барвінківської міської ради Харківської області і обмежила права Харківської обласної організації ВО “Свобода” на проведення мирних зібрань у м. Барвінкове шляхом заборони встановлювати агітаційний намет біля входу на Базарну площу та на Центральній площі у період з 1 січня 2014 року по 20 січня 2014 року. Друга Дисциплінарна палата дійшла висновку, що суддя в постанові не навела доказів, які б свідчили про реальність небезпеки виникнення заворушень чи вчинення кримінальних правопорушень, загрози здоров’ю населення або правам і свободам людей.

    Однак, за результатами розгляду Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вирішила відмовити у притягнення судді Зоркіної Ю.В. до відповідальності у зв’язку із закінченням встановленого законом строку для притягнення судді до дисциплінарної відповідальності.

     

    2) Як повідомляє “057.ua”, у липні 2012 року суддя Зоркіна прийняла постанову, якою обмежила право Харківській обласній громадській організації “Ми-Харків’яни” на проведення 10 липня безстрокової акції протести у сквері навпроти будівлі Апеляційного суду Харківської області. Пізніше цього ж року, суддя Зоркіна Ю.В. своєю постановою обмежила право Дзержинської районної партійної організації ВО “Батьківщина” на проведення 23 липня безстрокової акції протесту у тому ж сквері.

Характеристика професійної діяльності

За даними офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, 17 жовтня 2018 року Комісія ухвалила рішення про невідповідність Зоркіної Ю.В. займаній посаді судді.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу