Зінченко Сергій Володимирович

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
186400 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 186400 грн
Сім'ї
18675 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 18675 грн (дружина)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Земля ?
Суддi
1310 кв.м
Земельна ділянка:
- 1310 кв.м (100% у власності)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Lexus LS460L 2007 р.в. (у власності)

Освіта:

На сторінці судді у Фейсбуку зазначено про освіту у Одеській національній юридичній академії.

Суддівська кар’єра:

2009 – т.ч. – суддя Солом’янського районного суду м. Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

Висновок ТСК ВРЮ з перевірки суддів загальних судів (09.06.2015)

Рішення ВРП про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення Зінченка на посаду судді Солом’янського  районного суду міста Києва (01.08.2017)

 • Причетність до корупції або кримінальних правопорушень
  Інші правопорушення

  Як повідомляється на сайті Української правди та на сайті НАБУ, суддю Зінченка було затримано при отриманні хабара у розмірі 22 тис дол.

  За повідомленням на офіційному сайті НАБУ, 29.01.2017 Галицький районний суд м. Львова відмовив детективам НАБУ у клопотанні про арешт судді Солом’янського районного суду м. Київ, обравши судді запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  За даними реєстру судових рішень, суддя Зінченко постановив ухвалу від 23.01.2014, якою застосував до учасника акцій протесту 19 січня 2014 року біля стадіону "Динамо" запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

  Нагадаємо, 19 січня 2014 року, за повідомленням BBC, у Києві на Народному Вічі зібралось кілька десятків тисяч мітингувальників, що висловили своє обурення ухваленням диктаторських законів 16 січня. Поступово мирна акція переросла в жорстке протистояння з міліцією та внутрішніми військами. До лікарів звернулися понад 100 постраждалих, серед них журналісти.

  Тимчасовою спеціальною комісією з перевірки суддів загальних судів було встановлено, що при постановлені даної ухвали суддею були допущені процесуальні помилки, а також не було враховано практику Євопейського Суду з прав людини та, як наслідок, визнано наявність підстав для притягнення судді Зінченка до дисциплінарної відповідальності.

 • Неетична поведінка

  01.08.2017 ВРП прийняла рішення про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення судді Зінченка на посаду судді Солом’янського районного суду міста Києва з огляду на те, що представляючи судову владу, Зінченко С. В. допустив поведінку, яка у питаннях моралі, етики та доброчесності не узгоджується з його публічним зобов’язанням "сумлінно виконувати обов’язки судді, дотримуватися морально-етичних принципів поведінки судді, не вчиняти дій, що порочать звання судді та принижують авторитет судової влади" та вказує на недотримання ним високих стандартів поведінки судді з метою зміцнення довіри громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість суду.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу