Зінченко Сергій Володимирович

Статус

Звільнений 01.08.2017

Декларації
 • Причетність до корупції або кримінальних правопорушень
  Інші правопорушення

  Як повідомляється на сайті Української правди та на сайті НАБУ, суддю Зінченка було затримано при отриманні хабара у розмірі 22 тис дол.

  За повідомленням на офіційному сайті НАБУ, 29.01.2017 Галицький районний суд м. Львова відмовив детективам НАБУ у клопотанні про арешт судді Солом’янського районного суду м. Київ, обравши судді запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  За даними реєстру судових рішень, суддя Зінченко постановив ухвалу від 23.01.2014, якою застосував до учасника акцій протесту 19 січня 2014 року біля стадіону "Динамо" запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

  Нагадаємо, 19 січня 2014 року, за повідомленням BBC, у Києві на Народному Вічі зібралось кілька десятків тисяч мітингувальників, що висловили своє обурення ухваленням диктаторських законів 16 січня. Поступово мирна акція переросла в жорстке протистояння з міліцією та внутрішніми військами. До лікарів звернулися понад 100 постраждалих, серед них журналісти.

  Тимчасовою спеціальною комісією з перевірки суддів загальних судів було встановлено, що при постановлені даної ухвали суддею були допущені процесуальні помилки, а також не було враховано практику Євопейського Суду з прав людини та, як наслідок, визнано наявність підстав для притягнення судді Зінченка до дисциплінарної відповідальності.

 • Неетична поведінка

  01.08.2017 ВРП прийняла рішення про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення судді Зінченка на посаду судді Солом’янського районного суду міста Києва з огляду на те, що представляючи судову владу, Зінченко С. В. допустив поведінку, яка у питаннях моралі, етики та доброчесності не узгоджується з його публічним зобов’язанням "сумлінно виконувати обов’язки судді, дотримуватися морально-етичних принципів поведінки судді, не вчиняти дій, що порочать звання судді та принижують авторитет судової влади" та вказує на недотримання ним високих стандартів поведінки судді з метою зміцнення довіри громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість суду.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу