Захарчук Світлана Степанівна

Декларації

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Суддівська кар’єра:

2009 т.ч. – суддя Подільського районного суду міста Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Захарчук Степан Васильович (батько судді) – з 1990 по 2013 роки займав посаду судді Апеляційного суду Житомирської області.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Досьє судді

Рішення ВРЮ про відмову у внесенні подання Президентові України про звільнення (28.01.2018)

Висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність судді Подільського районного суду м. Києва Захарчук Світлани Степанівни критеріям доброчесності та професійної етики

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Відповідно до висновку Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, у діях судді Світалана Захарчук визнано наявність ознак порушення присяги у зв’язку ухваленням рішення про позбавлення учасника акції протесту (автомобільної поїздки до помешкання Януковича) права керування авто строком на 3 місяці.

    При цьому, як вбачається з висновку комісії, суддя не врахувала пояснення свідків, які вказали, що обвинувачений у зазначений у протоколі час взагалі не перебував за кермом, оскільки знаходився у зовсім іншому місці (на тренуванні з волейболу). Це стало однією з підстав для скасування зазначеного рішення Апеляційним судом міста Києва.

    Однак, у рішенні Вищої ради юстиції було лише встановлено допущення суддею порушень норм процесуального права, але визнано, що ці порушення не є такими, що свідчать про порушення суддею присяги. Слід зазначити, що зі згаданим рішенням Вищої ради юстиції не погодився один із її членів (Бойко А. М.), який у своїй окремій думці вказав на наявність достатніх правових підстав для прийняття рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення Захарчук С. С. з посади судді.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу