Юзефович Ігор Олександрович

Данi за 2017 рiк
Річний дохід
Суддi
308966 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 308966 грн
Сім'ї
96048 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 96048 грн (дружина)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Сім'ї
120 кв.м
120 кв.м (100% квартири у користуванні у дружини)
Транспортні засоби
Сім'ї
1
Автомобіль легковий HYUNDAI SANTA FE 2013 р.в. (у користуванні дружина)

Біографічна довідка

Суддівська кар’єра:

1995 – т.ч. – суддя Сєвєродонецького міського суду Луганської області (з 2000 року був обраний на посаду судді безстроково).

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2011-2017 роки:

  1. Фесенко Олександр Миколайович  (двоюрідний брат)з 2011 року по теперішній час державний нотаріус Сєвєродонецького державної нотаріальної контори.

 

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2017 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності 2018 рік

Рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Рішення Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя “Про притягнення судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Юзефовича І.О. до відповідальності”

Ухвала Другої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя “Про відкриття дисциплінарної справи стосовно судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Юзефовича І.О.”

Рішення Вищої ради правосуддя “Про скасування рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 28 березня 2018 року № 914/3дп/15-18 про притягнення судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області  Юзефовича І.О. до дисциплінарної відповідальності та закриття дисциплінарного провадження”

  • Непрозорість статків

    Згідно з декларацією за 2015 рік, у судді на праві користування перебуває автомобіль Hyundai Santa Fe 2013 р.в. (дата набуття права – 24.05.2013). Однак, у декларації за 2014 рік відомості про вказане майно відсутні.

Інша інформація:

Згідно з рішенням Третьої дисциплінарної палати, суддя Юзефовича було притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до нього дисциплінарне стягнення у виді попередження внаслідок відмови у задоволенні клопотання особи про звільнення її від сплати судового збору у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем. Рішенням Вищої ради правосуддя дисциплінарне провадження проти судді було закрите, а рішення Третьої дисциплінарної палати було скасоване з огляду на те, що суддя навів мотиви і аргументи, з яких він виходив, відмовляючи у задоволенні клопотання, та які, на думку судді, були достатніми.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу