Єфіменко Костянтин Сергійович

Статус

Суддя суду з 02.06.2007

Декларації
  • Ухвалення сумнівних рішень

    Як зазначається у рішенні Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Єфіменко при розгляді адміністративної справи № 815/4193/16 постановив ухвалу про забезпечення позову, якою заборонив Державній архітектурно-будівельній інспекції в Одеській області проводити будь-які перевірки (планові та позапланові) на земельній ділянці, що належить на праві власності позивачу, до винесення судом рішення у справі. 

    Оцінивши дії судді Єфіменка, дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя дійшла висновку про те, що вказаною ухвалою суддя втрутився в дискреційні повноваження державного органу та, відповідно, вийшов за межі завдань адміністративного судочинства. Крім того, суддя фактично ухвалив рішення у справі без розгляду її по суті, що не відповідає меті застосування правового інституту забезпечення позову.

    З огляду на зазначене, дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вирішила притягнути суддю Єфіменка до дисциплінарної відповідальності та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді суворої догани – з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом трьох місяців.

За інформацією з веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, 31 липня 2018 року на засіданні колегії Комісії було ухвалено рішення про оголошення перерви у проходженні суддею Єфіменком кваліфікаційного оцінювання.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу