Ясельський Анатолій Михайлович

Декларації

Освіта:

1990 —  Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка

Суддівська кар’єра:

2001 – суддя Ленінградського районного суду м. Києва.

2001 – т.ч. – суддя Святошинського районного суду м. Києва (2006 – обраний на посаду судді безстроково).

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

  • Непрозорість статків

    1) Згідно з декларацією за 2014 рік суддя Ясельський не зазначив жодного нерухомого майна, яке б перебувало у нього або його родини на праві власності чи користування та у якому можна було б проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

    2) У деклараціях за 2015 та 2016 роки зазначено, що з 2006 судді належить на праві користування квартира загальною площею 54,2 кв.м в м. Києві. У той же час жодних відомостей про наявність вказаного майна у судді у декларації за 2014 рік не вказано.

Характеристика професійної діяльності

За даними веб-сайту ВККС, 16 липня 2018 року Ясельський Анатолій Михайлович  підтвердив можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді (відповідає займаній посаді)

Розгляд резонансних справ

Як повідомляє видання "Цензор.НЕТ", суддя Ясельський розглядає справу екс-командира львівського "Беркута" Ростислава Пацеляка, підозрюваного в скоєнні ряду злочинів проти активістів Євромайдану 18 лютого 2014 року, а саме – під його командуванням здійснювався силовий розгін протестувальників на перетині Кріпосного провулку та вулиці Інститутської. Як повідомляє 5 канал, розгляд справи досі триває.


ЗМІ про суддю

Корупційний скандал — суддя Святошинського райсуду Ясельський не декларує автомобілі

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу