Ясельський Анатолій Михайлович

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
292844 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 289972 грн
Інше: 2872 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
71.6 кв.м
17.4 кв.м (100% машиномісця у власності)
54.2 кв.м (100% квартири у користуванні)

Суддівська кар’єра:

2001 – суддя Ленінградського районного суду м. Києва.

2001 – т.ч. – суддя Святошинського районного суду м. Києва (2006 – обраний на посаду судді безстроково).

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Непрозорість статків

    1) Згідно з декларацією за 2014 рік суддя Ясельський не зазначив жодного нерухомого майна, яке б перебувало у нього або його родини на праві власності чи користування та у якому можна було б проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

    2) У деклараціях за 2015 та 2016 роки зазначено, що з 2006 судді належить на праві користування квартира загальною площею 54,2 кв.м в м. Києві. У той же час жодних відомостей про наявність вказаного майна у судді у декларації за 2014 рік не вказано.

Розгляд резонансних справ

Як повідомляє видання "Цензор.НЕТ", суддя Ясельський розглядає справу екс-командира львівського "Беркута" Ростислава Пацеляка, підозрюваного в скоєнні ряду злочинів проти активістів Євромайдану 18 лютого 2014 року, а саме – під його командуванням здійснювався силовий розгін протестувальників на перетині Кріпосного провулку та вулиці Інститутської. Як повідомляє 5 канал, розгляд справи досі триває.


ЗМІ про суддю

Корупційний скандал — суддя Святошинського райсуду Ясельський не декларує автомобілі

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу