Яровенко Наталія Олегівна

Декларації
Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
82000 USD
Сім'ї
100000 USD
Річний дохід
Суддi
233653 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 233653 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Земля ?
Сім'ї
1233 кв.м
Земельна ділянка:
1233 кв.м (100% у власності чоловіка)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Skoda Superb 2012 р.в. (у власності)
Сім'ї
2
Автомобіль легковий Mersedes Benz S 550 2008 р.в. (у власності чоловіка)
Автомобіль легковий Jaguar XF 2013 р.в. (у власності чоловіка)
Недобудови
Суддi
1
102.1 кв.м (100% квартири у власності)
Сім'ї
1
355.28 кв.м (100% житлового будинку у власності чоловіка)

Суддівська кар’єра:

2003 – т.ч. – суддя Дніпровського районного суду м. Києва (з 2009 року обрана суддею безстроково).

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Непрозорість статків

    У декларації за 2014 рік відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

    Додатково слід зазначити, що у деклараціях за 2015 та 2016 рік формально також не зазначено придатного для проживання нерухомого майна, оскільки квартира площею 102,1 кв.м та житловий будинок площею 355,28 кв.м позначені як об’єкти незавершеного будівництва.

Характеристика професійної діяльності

Суддя Яровенко була кандидатом на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, вибула з конкурсу оскільки отримала менший за мінімально допустимий бал для анонімного письмового тестування.


ЗМІ про суддю

Довідка кандидата до Верховного Суду України

 

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу