Янцовська Тетяна Миколаївна
Суддя суду з 19.07.2018
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 987 грн (чоловік)
30.4 кв.м (100% квартири у користуванні)
20.1 кв.м (33% квартири у спільній власності у сина загальною площею 60.9 кв.м)
3 - (100% Кімната у користуванні )
Суддівська кар’єра:
2004-2017 – суддя Краснолуцького міського суду Луганської області (з 2010 року обрана на посаду судді безстроково);
2017–2018 – тимчасово відряджена на строк до шести місяців до Новозаводського районного суду міста Чернігова;
2018 – т.ч. – тимчасово відряджена на строк до шести місяців до Червонозаводського районного суду міста Харкова;
Зв’язки:
Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки:
- Янцовський Олексій Віталійович (чоловік) з 2012 по 2014 рік – заступник начальника слідчого відділу Антрацитівського МВ ГУМВС України у Луганській області;
- Забашта Максим Миколайович (брат) з 2006 року працював оперуповноваженим сектору Державної служби з боротьби з економічною злочинністю Камянобрідського РВ ЛМУ УМВС України в Луганській області.
- Забашта Андрій Миколайович (брат) з 2009 року працював оперуповноваженим сектору КМСД Артемівського РВ ЛМУ УМВС України у Луганській області.
Офіційні документи відносно судді:
Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки
Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки
Декларація родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки
Декларація доброчесності 2015 рік
-
Згідно із деклараціями за 2015 і 2016 роки, відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати у м. Лисичанськ.(яке вказане як адреса фактичного проживання або адреса для листування). Вся задекларована нерухомість судді знаходилася у м. Луганську, що знаходиться на непідконтрольній території України.
Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.
Розгляд резонансних справ
Згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Тетяна Янцовська у складі колегії суддів розглядала кримінальну справу відому як справа “рюкзаків Авакова”, яку розслідувало Національна антикорупційне бюро. Так, за версією слідства, восени 2014 року МВС закупило п’ять тисяч наплічників для Нацгвардії, ціна на які була завищеною, а якість не відповідала стандартам. Як повідомляє 24 канал, у жовтні 2017 року детективи НАБУ затримали трьох осіб у цій справі, серед яких був син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков, заступник голови МВС Сергій Чеботар та представник фірми-переможця тендеру Володимир Литвин, яких підозрювали у розтраті 14 млн грн. У жовтні 2018 прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури закрив провадження у справі щодо Олександра Авакова й Сергія Чеботаря. В результаті розгляду, колегія суддів вироком затвердила угоду про визнання винуватості між Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та Володимиром Литвином. Таким чином, Литвин повністю визнав вину та погодився відшкодувати збитки державі. Остаточне покарання було затверджено у виді 5 років позбавлення волі зі звільненням від його відбування з умовним строком 2 роки.