Яковенко Анна Валеріївна

Статус

Суддя суду з 03.04.2005

Декларації
Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
11729 UAH
Сім'ї
10978 USD
12387 EUR
9146 UAH
Річний дохід
Суддi
235319 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 220819 грн
Інше: 14500 грн
Сім'ї
164628 грн
Проценти: 37372 грн (мати)
Пенсія: 79525 грн (мати)
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 47731 грн (мати)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
34.7 кв.м
34.7 кв.м (50% квартири у користуванні загальною площею 69.4 кв.м)
Сім'ї
69.4 кв.м
69.4 кв.м (100% квартири у власності мати загальною площею 69.4 кв.м)
Транспортні засоби
Сім'ї
2
Автомобіль легковий BMW 750i 2008 р.в. (у власності матері)
Автомобіль легковий Mitsubishi Colt 1.3 2006 р.в. (у власності матері)

Суддівська кар’єра:

2005 – т.ч. – суддя господарського суду м. Києва (з 2010 року обрана на посаду судді безстроково).

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності судді

 • Причетність до корупції

  Як вбачається з реєстру судових рішень, у червні 2016 року було розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.375 КК України (постановлення завідомо неправосудного рішення). Кримінальне провадження стосується факту винесення суддею незаконної ухвали, якою було порушено справу про банкрутство ПАТ "ДАТ "Чорноморнафтогаз".

  За інформацією з веб-сайту "24 канал" та реєстру судових рішень, Печерський районний суд м. Києва відмовився обирати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання для Яковенко А. В., просто зобов’язавши її прибувати за кожною вимогою до слідчого прокурора або до суду.

  Окрім того, з реєстру судових рішень також випливає, що у травні 2017 року прокуратура подавала клопотання про звільнення судді від кримінальної відповідальності у зв’язку із зміною обстановки. На думку прокуратури, зміна обстановки полягала у тому, що злочин, у якому підозрюється суддя, втратив суспільну небезпечність через скасування ухвали Київським апеляційним господарським судом. Однак задоволення такого клопотання можливе за умови встановлення вини особи у вчиненні злочину. У зв’язку з тим, що суддя себе винною не визнала, то у задоволенні такого клопотання було відмовлено.  

 • Ухвалення сумнівних рішень

  За інформацією видання "Наші гроші" та відомостей з реєстру судових рішень, суддя Яковенко А. В. винесла ухвалу про порушення провадження у справі про банкрутство ПАТ "ДАТ "Чорноморнафтонгаз" всупереч Закону України "Про трубопровідний транспорт", яким встановлено заборону на порушення справ про банкрутство відносно підприємств, заснованих НАК "Нафтогаз України".

  У подальшому Київський апеляційний господарський суд скасував вищевказану ухвалу з підстав порушення Закону України "Про трубопровідний транспорт".

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу