Ябчик Наталія Миколаїівна

Данi за 2019 рiк
Річний дохід
Сім'ї
904997 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 544620 грн ()
Інше: 2 грн () + 375 грн ()
Подарунок у негрошовій формі: 360000 грн ()
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Сім'ї
31.37 кв.м
31.37 кв.м (100% квартири у власності )
  • Непрозорість статків

    1) Згідно із декларацією за 2014 рік, відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати. Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мала би задекларувати житло, у якому проживає (користується) на будь-яких підставах.

    2) Згідно із декларацією за 2015 рік, суддя на праві користування має квартиру площею 31.3 кв.м у м. Кропивницький (дата набуття права – 05.10.2006). Однак, у декларації за 2014 рік відомості про вказане майно відсутні.

Інше

Згідно з декларацією за 2019 рік, суддя отримала подарунок у негрошовій формі розміром 360 тис. грн.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу