Вишняк Максим Володимирович

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
500000 UAH
Сім'ї
300000 UAH
Річний дохід
Суддi
211713 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 211713 грн
Сім'ї
234862 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 211642 грн (особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі)
Інше: 23220 грн (особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
91.47 кв.м
26.67 кв.м (33.34% квартири у користуванні загальною площею 80 кв.м)
64.8 кв.м (100% квартири у користуванні)
Сім'ї
31.4 кв.м
31.4 кв.м (100% квартири у власності особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі)
2 - (100% квартири у користуванні )
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Volkswagen Passat b 7 2011 р.в. (у власності)
Сім'ї
1
Автомобіль легковий Volkswagen Polo 2008 р.в. (у користуванні особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі)

Освіта:

1997 Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого.

Суддівська кар’єра:

20012017 – суддя Кам’янобрідського районному суду міста Луганська (з 2006 року обраний на посаду судді безстроково).

2017 – т.ч. – суддя Солом`янського районного суду міста Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Оленіч Юлія Володимирівна (близька особа судді) – з 2013 року по теперішній час обіймає посаду судді Стахановського міського суду Луганської області.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Біографічна довідка

Ухвала Вищої ради юстиції “Про залишення без розгляду пропозиції члена Вищої ради юстиції від 18 лютого 2009 року в частині внесення подання про звільнення 346 суддів з посад за порушення присяги”

  • Неетична поведінка

    Як вбачається із рішення Вищої ради юстиції, Вишняка у 2008 році було призначено головою Кам’янобрідського районному суду міста Луганська відповідно до рішення Ради суддів України. Однак, у у грудні 2009 року Конституційний Суд України визнав незаконність наділення Радою суддів України себе повноваженнями щодо призначення суддів на адміністративні посади.

    Однак, Вишняк не склав із себе повноваження голови суддів і продовжив їх виконувати до 2013 року, незважаючи на рішення Конституційного Суду України щодо незаконності процедури його обрання.

    Незважаючи на те, що Вища рада юстиції залишила без розгляду пропозицію члена Вищої ради юстиції про внесення подання про звільнення Вишняка з посади за порушення присяги, вважаємо, що суддя не доклав всіх зусиль (зокрема, добровільно звільнився з посади, на яку його було призначено з порушенням законної процедури) до того, щоб на думку розсудливої, законослухняної та поінформованої людини його поведінка була бездоганною. Така поведінка судді не сприяла зміцненню довіри громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість суду.

Розгляд резонансних справ

Як повідомляє “Укрінформ” 15 лютого 2018 року суддя постановив ухвалу про застосування до мера Одеси Геннадія Труханова запобіжного заходу у вигляді особистої поруки народного депутата України  від БПП Дмитра Голубова. Нагадаємо, 13 лютого 2018 року НАБУ повідомило Труханова та 3 посадовців мерії Одеси про підозру у справі, яка стосується заподіяння збитків місцевому бюджету Одеси під час купівлі Одеською міською радою будівлі, що раніше входила до цілісного майнового комплексу ДП “Завод “Краян”, за 185 млн грн у приватної структури. Ця структура на початку 2016 року придбала весь комплекс із аукціону, організованого ліквідатором держпідприємства, за 11,5 млн грн.

Інша інформація:

В грудні 2016 року ВККС не допустила суддю Вишняка до участі у конкурсі на посаду судді Верховного Суду.

У 2017 році був кандидатом на посаду члена Вищої ради правосуддя.


ЗМІ про суддю

Хто йде у Вищу раду правосуддя? – аналіз ЧЕСНО.Фільтруй суд!

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу