Власенкова Олена Олександрівна

Данi за 2018 рiк
Кошти
Суддi
91343 UAH
Сім'ї
75000 UAH
Річний дохід
Суддi
337499 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 275850 грн
Інше: 58791 грн
Проценти: 2858 грн
Сім'ї
96441 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 96441 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
170.9 кв.м
120.7 кв.м (100% квартири у власності)
50.2 кв.м (100% квартири у користуванні)
Сім'ї
86.7 кв.м
57.5 кв.м (100% гаражу у власності у чоловіка)
29.2 кв.м (100% квартири у користуванні )
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Subaru Impreza 2007 р.в. (у власності)
Сім'ї
2
Автомобіль легковий Daewoo Lanos TF69Y 2005 р.в. (у власності чоловік)
Автомобіль легковий Volkswagen Sharan 2004 р.в. (у власності чоловік)

Суддівська кар’єра:

2009 – т.ч. – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Рішення Вищої ради правосудя щодо відсторонення судді окружного адміністративного суду міста Києва Власенкової О.О. від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням її до кримінальної відповідальності

Рішення Вищої ради правосуддя “Про задоволення клопотання Генерального прокурора Луценка Ю.В.про продовження строку тимчасового відсторонення судді окружного адміністративного суду міста Києва Власенкової О.О. від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження”

 • Причетність до корупції або кримінальних правопорушень
  Корупційні правопорушення
  За версією слідства, суддя нібито отримала неправомірну вигоду у розмірі 2000 дол. США за прийняття рішення у адміністративній справі. Зокрема, у рішенні Вищої ради правосуддя зазначено, що суддя Олена Власенкова нібито висловила прохання надати їй неправомірну вигоду у розмірі 10 тис.дол. США за прийняття рішення про витребування з Міністерства екології та природних ресурсів ліцензійної справи суб’єкта господарської діяльності, призначення експертизи та прийняття кінцевого рішення у справі. Як вказується в рішенні, суддя нібито вимагала 10 000 дол. США, однак отримала лише частину суми.
  Кваліфікація злочину Неправомірна вигода
  Час судового розгляду
 • Неетична поведінка

  За інформацією із веб-сайту "Bihus.info", Власенкова є однією із суддів Окружного адміністративного суду м. Києва, якій у 2013 році було надано службове житло у м. Києві. За інформацією видання "Українська правда" та реєстру судових рішень, суддя подала позов щодо зобов’язання голови суду звернутися із вимогою виключити квартиру із числа службових і передати судді у постійне користування, який було задоволено, а відповідне рішення було виконане. Пізніше суддя приватизувала надану їй квартиру. У такий спосіб суддя унеможливила передачу вищевказаної квартири іншим державним службовцям, які потребуватимуть службового житла після звільнення Власенкової з посади судді та фактично використала своє службове становище в особистих цілях.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу