Вєкуа Нана Гуриєлівна

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
855 EUR
67224 UAH
552 USD
Річний дохід
Суддi
525504 грн
Подарунок у грошовій формі: 280000 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 245504 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
94 кв.м
79 кв.м (100% квартири у користуванні)
15 кв.м (100% Кімната у користуванні)

Суддівська кар’єра:

2009 –  т.ч. – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва (з 2017 року призначена безстроково).

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

  • Непрозорість статків

    За інформацією видання "Українська правда" та реєстру судових рішень, суддя Нана Вєкуа у 2012 році відмовила у задоволенні позову "Української правди" до апарату Верховної Ради України про надання інформації про народних депутатів VI скликання, яким було виділено службові квартири, обмеживши доступ до інформації про володіння, користування чи розпорядження державним майном.

Розгляд резонансних справ

1) За інформацією "Української правди", суддя Вєкуа прийняла рішення за позовом Тетяни Козирєвої, журналістки "Української правди", проти НАК "Нафтогаз", яким визнала дії НАК "Нафтогаз" неправомірними і зобов’язала компанію розглянути запит повторно і таки надати відповідь у межах ЗУ "Про доступ до публічної інформації".

2) За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, 24 квітня 2019 року суддя Вєкуа постановила ухвалу, якою було  призупинено перейменування Української православної церкви Московського патріархату шляхом часткового задоволення заяви про забезпечення позову, поданої Почаївською Свято-Успенською Лаврою, яка відноситься до УПЦ МП.

Нагадаємо, що 20 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла поправки до Закону, якими зобов'язала Українську православну церкву Московського патріархату в назві вказати належність до Російської православної церкви. Київська митрополія Української православної церкви Московського патріархату повинна була змінити назву та внести зміни у свій статут до 26 квітня 2019 року.


ЗМІ про суддю

Судьи, защищавшие Януковича, претендуют на бессрочный статус (СПИСОК)

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу