Великохацька Віра Вікторівна

Декларації
Данi за рiк
Кошти
Суддi
105000 UAH
Річний дохід
Суддi
199582 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 199149 грн
Інше: 433 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
132.1 кв.м
132.1 кв.м (100% квартири у користуванні)
Транспортні засоби
Суддi
2
Автомобіль легковий Toyota Camry 2008 р.в. (у власності)
Автомобіль легковий Daihatsu Sirion 2006 р.в. (у власності)

Освіта:

2006 – Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого

Суддівська кар’єра:

2012 – т.ч. – суддя Оболонського районного суду м. Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Досьє судді

  • Непрозорість статків

    1) У деклараціях судді за 2015 та 2016 роки вказана інформація про право користування квартирою площею 132,1 кв.м, набуте у 2005 році. Однак у декларації за 2014 рік відомості про зазначену квартиру відсутні.

     

    2) У декларації за 2014 рік відсутні відомості про наявність у судді права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

Характеристика професійної діяльності:

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 26 квітня 2018 року суддя Великохацька не підтвердила відповідність займаній посаді.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу