Величко Тетяна Олександрівна

Статус

Звільнений 01.12.2020

Декларації
Данi за 2018 рiк
Річний дохід
Суддi
487205 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 487205 грн
Сім'ї
1042701 грн
Подарунок у грошовій формі: 243602 грн (дочка) + 260000 грн (дочка)
Дохід від відчуження нерухомого майна: 100000 грн (дочка)
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 439099 грн (рідна сестра)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
79.45 кв.м
79.45 кв.м (100% квартири у користуванні)
Сім'ї
55.62 кв.м
55.6 кв.м (100% квартири у власності у дочки)
0.02 кв.м (0.04% квартири у власності у дочки загальною площею 46.38 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий VOLKSWAGEN Beetle 2016 р.в. (у власності)
Сім'ї
1
Автомобіль легковий NISSAN JUKE 2016 р.в. (у власності дочка)
  • Порушення прав та свобод

    Як вбачається з рішення Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Величко розглядаючи цивільну справу, застосувала різні підходи до сторін у справі, зокрема, суддя вчасно видала ухвалу про забезпечення позову стороні позивача, а стороні відповідача ця ж ухвала була видана лише після особистого звернення. Також, при вирішенні долі первісного та зустрічного позовів, суддя ухвалила відкрити провадження за первісною заявою, а зустрічну позовну заяву повернути, посилаючись на порушення правил територіальної підсудності.

    За таких умов дисциплінарна палата дійшла висновку про наявність у діях судді складу дисциплінарного проступку - умисного порушення засад рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, змагальності сторін.

    За результатами розгляду справи, Третьою дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя було прийняте рішення про притягнення судді Величко до дисциплінарної відповідальності у вигляді суворої догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу протягом трьох місяців.

Інша інформація:

У декларації 2014 року зазначено подарунок у розмірі 665100 грн.

Характеристика професійної діяльності:

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 18 липня 2018 року суддя Величко підтвердила відповідність займаній посаді.


ЗМІ про суддю

Бідна Феміда. Київські судді отримують мільйонні подарунки та виграші

Столичный суд принял решение в пользу аферистов

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу