Величко Тетяна Олександрівна

Статус

Звільнений 01.12.2020

Декларації
  • Порушення прав та свобод

    Як вбачається з рішення Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Величко розглядаючи цивільну справу, застосувала різні підходи до сторін у справі, зокрема, суддя вчасно видала ухвалу про забезпечення позову стороні позивача, а стороні відповідача ця ж ухвала була видана лише після особистого звернення. Також, при вирішенні долі первісного та зустрічного позовів, суддя ухвалила відкрити провадження за первісною заявою, а зустрічну позовну заяву повернути, посилаючись на порушення правил територіальної підсудності.

    За таких умов дисциплінарна палата дійшла висновку про наявність у діях судді складу дисциплінарного проступку - умисного порушення засад рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, змагальності сторін.

    За результатами розгляду справи, Третьою дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя було прийняте рішення про притягнення судді Величко до дисциплінарної відповідальності у вигляді суворої догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу протягом трьох місяців.

Інша інформація:

У декларації 2014 року зазначено подарунок у розмірі 665100 грн.

Характеристика професійної діяльності:

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 18 липня 2018 року суддя Величко підтвердила відповідність займаній посаді.


ЗМІ про суддю

Бідна Феміда. Київські судді отримують мільйонні подарунки та виграші

Столичный суд принял решение в пользу аферистов

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу