Ваврів Ігор Зіновійович

Декларації
Данi за 2017 рiк
Річний дохід
Суддi
407228 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 377001 грн
Страхові виплати: 30227 грн
Сім'ї
38857 грн
Інше: 13760 грн (особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі) + 25097 грн (особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
91.9 кв.м
91.9 кв.м (100% квартири у власності)
Сім'ї
0 кв.м
1 - (100% член сім'ї не надав інформацію у власності особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Фольксваген Пасат Б7 2013 р.в. (у власності)

Освіта:

1995 – Львівський державний університет ім. І. Франка.

Суддівська кар’єра:

2001-2006 – суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;

2006 – т.ч. – суддя Апеляційного суду Тернопільської області (з 2006 року обрано на посаду судді безстроково);

2011 – 2013 – суддя Апеляційного суду Черкаської області.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Ваврів Марта Ігорівна (дочка) – з 2016 року працює помічником судді в Господарському суді Тернопільскої області.
  2. Ломага Ірина Богданівна (спільне проживання) – з 2001 року працює помічником судді в Тернопільському міськрайонному суді Тернопільської області.
  3. Дзюба Наталія Зіновіївна (сестра) – з 1993 року працює завідувачем сектору документообігу і роботи з документами відділу матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури в Тернопільській митниці ДФС.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Досьє судді

Ухвала Другої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя “Про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно суддів апеляційного суду Тернопільської області Демченко О.В., Вавріва І.З., судді Верховного Суду України  Мороза М.А. (нині – суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ)”

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Як вбачається із ухвали дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Ваврів у 2007 році у складі колегії виніс обвинувальний вирок Івану Нечипоруку, обвинуваченого в умисному вбивстві бізнесменки з Хмельниччини. Нечипорука було засуджено до 15 років позбавлення волі. Дане рішення стало предметом розгляду Європейським судом з прав людини, який визнав необгрунтованість зазначеного судового рішення.

    Ухвалою Другої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя встановлено, що дії судді Вавріва зашкодили авторитету судової влади, а у діях судді наявні ознаки істотного дисциплінарного проступку. Проте у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Вавріва було відмовлено у зв’язку зі спливом строку притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу