Васалатій Костянтин Анатолійович

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
295 UAH
Річний дохід
Суддi
308104 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 308104 грн
Сім'ї
101602 грн
Інше: 101602 грн (дружина)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
32.73 кв.м
32.73 кв.м (25% квартири у спільній власності загальною площею 130.9 кв.м)
Сім'ї
98.19 кв.м
32.73 кв.м (25% квартири у спільній власності у дружини загальною площею 130.9 кв.м)
32.73 кв.м (25% квартири у спільній власності у дочки загальною площею 130.9 кв.м)
32.73 кв.м (25% квартири у спільній власності у сина загальною площею 130.9 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Субару аутбек 2010 р.в. (у користуванні)

Освіта:

1999 – Національна академія внутрішніх справ МВС України

Суддівська кар’єра:

2003 – т.ч. – суддя Оболонського районного суду м. Києва (з 2008 року обраний на посаду судді безстроково).  

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Васалатій Юлія Ігорівна (дружина судді) – з 2012 року працює інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Святошинського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві.
 2. Дзісь Євген Вікторович (двоюрідний брат судді) – з 2016 року працює старшим детективом управління внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро України.
 3. Дзісь Олена Вікторівна (двоюрідна сестра судді) – з 2012 року працює головним державним ревізором-інспектором відділу місцевих податків управління адміністрування податків та контрольної роботи Департаменту податків і зборів і юридичних осіб Державної фіскальної служби України.
 4. Скрипченко Богдан Володимирович (двоюрідний брат дружини судді) – з 2015 року є слідчим Прилуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції Чернігівської області.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

 • Непрозорість статків

  У декларації за 2015 рік суддя зазначив про наявність у нього з 2010 року автомобіля Subaru Outback. При цьому у декларації суддя не вказав тип права, на якому цей автомобіль йому належить, обмежившись лише інформацією про те, що власником автомобіля є третя особа. Проте у декларації за 2014 року відомостей про це авто не було зазначено.

 • Неетична поведінка

  Суддя Васалатій неодноразово у судових рішеннях додає коментарі, які не стосуються оцінки доказів та свідчать про нетактовне і зневажливе ставлення до працівників нової поліції та процесу реформування правоохоронних органів.

  Зокрема, розглядаючи справу про адміністративне правопорушення, суддя у своєму рішенні зазначив: "У суду є усі підстави пересвідчитись у непрофесійності, необізнаності та невмінні складати процесуальні документи працівниками реформованої, некорумпованої "Національної поліції", в якій працюють надзвичайно чесні та активні поліцейські, які через декілька років наберуться досвіду та колись у майбутньому стануть професіоналами".

  У іншому рішенні суддя взагалі вдався до оцінки діяльності керівництва поліції, розглядаючи лише питання притягнення особи до адміністративної відповідальності. Зокрема, у рішенні йдеться, що суд прийшов до висновку, що керівництво УПП ДПП не бажає контролювати дії своїх підлеглих, які, у свою чергу, не бажають виконувати вимоги законодавства та встановлювати істину по справі, що свідчить не тільки про популізм керівництва поліції України, що робить спроби звеличити значимість поліції вказуючи про її новий рівень, але й і про повну відсутність знань будь-якого інспектора "Нової Поліції".

  Така поведінка суперечить Кодексу суддівської етики, відповідно до якої суддя повинен виявляти при цьому тактовність, ввічливість, витримку й повагу до учасників судового процесу та інших осіб.

Розгляд резонансних справ

Суддя Васалатій К. А. перебуває у складі колегії суддів Оболонського районного суду, які розглядають справу щодо державної зради Віктора Януковича.


ЗМІ про суддю

Суддя — герой нашого часу

Смертельні війни: Власниця елітного 2-поверхового будинку на Київщині через суд виганяє на вулицю немічну сусідку-пенсіонерку (відео)

Суддівство — факти про суди та суддів

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу