Цокол Лариса Іванівна

Статус

Суддя суду з 23.10.2001

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
308078 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 307954 грн
Проценти: 124 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
28.5 кв.м
28.5 кв.м (50% квартири у спільній власності загальною площею 57 кв.м)
Сім'ї
28.5 кв.м
28.5 кв.м (50% квартири у спільній власності у дочки загальною площею 57 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий SUZUKI GRAND VITARA 2.0 2003 р.в. (у користуванні)

Суддівська кар’єра:

1998 – 2001 – суддя Старокиївського районного суду м.Києва;

2001 – т.ч. – суддя Печерського районного суду м. Києва (з 2003 року обрана на посаду судді безстроково).

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

 

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Розгляд резонансних справ:

1) Як повідомляє видання “День”, суддя Цокол розглядала справу “діамантового прокурора” Олександра Корнійця та відхилила клопотання прокуратури про взяття колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця під варту. Обвинувачення просило взяти Корнійця під варту до 19 грудня через те, що він не виконав попередній запобіжний захід - не вніс заставу 3 млн 45 тисяч гривень.

За даними “Цензор.нет”, Олександра Корнійця було затримано 5 липня 2015 року за підозрою в отриманні хабара в розмірі 3 млн 150 тис. грн. Під час обшуків у нього було вилучено значну кількість ювелірних виробів, 65 діамантів та автомат Калашникова.

2) Як зазначає видання “Українська правда”, суддя Цокол розглядала справу про притягнення до відповідальності депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука та 11 березня 2016 року постановила ухвалу про відмову у застосуванні до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За даними “Української правди”, 17 вересня 2015 року генпрокурор Віктор Шокін у Верховній Раді продемонстрував відео, на якому Мосійчук вимагав хабарі. У цей же день Рада позбавила Мосійчука недоторканності. Пізніше він був заарештований на два місяці.

3) Як повідомляє видання “РБК-Україна”, суддя Цокол розглядала справу екс-лідера партії УКРОП Генадія Корбана, якого підозрювали у створенні організованого злочинного угрупування та привласненні державних коштів.

4) Як зазначено на сайті “Радіо-Свобода”, в 2005 році суддя Цокол розглядала справу про притягнення до відповідальності колишнього губернатора Харківської області Євгена Кушнарьова та винесла ухвалу про продовження терміну тримання під вартою.  Кушнарьову інкримінували зловживання службовим становищем, що спричинило державі збитків на суму понад 8 млн грн.

5) Як зазначає видання “Українська правда”, суддя Цокол у грудні 2017 року відмовила у задоволенні клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту щодо екс-президента Грузії та лідера партії «Рух нових сил» Міхеіла Саакашвілі, якого Генеральна прокуратура України підозрює у отриманні грошових коштів від Сергія Курченка “для організації масових акцій протесту у містах України, схилення громадян до акцій непокори діючій владі з метою подальшого її зміщення та зайняття підконтрольними особами посад в органах державної влади та правоохоронних органах”.


ЗМІ про суддю

Триптих судьи Печерского суда — Цокол Ларисы Ивановны

Кияни про вбитого чоловіка судді Цокол: "Він працював в СБУ чи міліції"

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу