Цимбал Ірина Костянтинівна

Статус

Суддя суду з 13.11.2008

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
236472 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 236472 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
40.9 кв.м
40.9 кв.м (100% квартири у власності)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Citroen C-4 2012 р.в. (у власності)
 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається з рішення Вищої ради правосуддя, суддя Цимбал постановила дві ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно активістів Майдану, які брали участь у масових акціях протесту під час Революції Гідності, а також ухвалила постанови про накладення на активіста Автомайдану адміністративних стягнень у вигляді позбавлення водійських прав за те, що він нібито не зупинився на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (день, коли проводилася акція протесту – поїздка "Автомайдану" до резиденції Януковича в Межигір’ї).

  Рішенням дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя встановлено, що суддя, ухвалюючи рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, не забезпечила дотримання приписів Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, КПК України, а також практики Європейського суду з прав людини. Крім того, при розгляді адміністративних справ суддею не було дотримано вимог щодо всебічного, повного і об’єктивного з’ясування обставин справи та вирішення її у точній відповідності з законом, що призвело до порушення права осіб на справедливий судовий розгляд.

  Враховуючи наведене, дисциплінарна палата прийняла рішення про притягнення судді Цимбал до дисциплінарної відповідальності та застосувала до неї дисциплінарне стягнення у виді подання про тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя на чотири місяці з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді, направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, залишення їх без змін, продовження строку тримання під вартою, обвинувальних вироків щодо осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у зв’язку з їхньою участю у таких акціях.

  Однак суддя Цимбал у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддею були ухвалені рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно активістів Революції Гідності. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу