Трубніков Андрій Володимирович

Декларації

Освіта:

1997 — Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого

Суддівська кар’єра:

20022011 – суддя Солом’янського районного суду м. Києва (2007 – обраний на посаду судді Солом’янського районного суду м. Києва безстроково);

2011 – т.ч. – суддя Шевченківського районного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Трубнікова Наталія Володимирівна (дружина судді) – з 2001 по 2013 працювала нотаріусом в Київському міському нотаріальному окрузі; з 2013 по 2015 роки обіймала посаду судді Радомишльського районного суду Житомирської області. З 2015 по 29.12.2017 працювала нотаріусом в Київському міському нотаріальному окрузі.
 2. Морозюк Анна Петрівна (двоюрідна сестра дружини) – з 23.01.2012 по 13.01.2015 працювала старшим консультантом в Секторі архівного діоловодства Управління документального забезпечення та контролю ВССУ; з 14.01.2015 по 03.01.2016 обіймала посаду головного спеціаліста у Відділі обліку судових документів Управління забезпечення діяльності судової палати ВССУ; з 04.01.2016 по 07.09.2017 обіймала аналогічну посаду в Секретаріаті управління забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах ВССУ; із 08.09.2017 по 13.12.2017 працювала старшним консультантом у Відділі розгляду звернень Управління консультантів департаменту забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах ВССУ; з 14.12.2017 дотепер працює провідним спеціалістом у Відділі розгляду звернень та надання публічної інформації секретаріату Касаційного цивільного суду апарату Верховного суду

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності за 2016 рік

Декларація доброчесності за 2017 рік

Суддівське досьє

Висновок ВРЮ ТСК з перевірки суддів загальної юрисдикції (10.06.2015)

Про відмову у внесенні подання до Верховної Ради України про звільнення Трубнікова А. В. з посади судді Шевченківського районного суду міста Києва у зв’язку з порушенням присяги судді та направлення висновку Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції від 10 червня 2015 року № 56/02-15 стосовно вказаного судді з матеріалами перевірки до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Рішення № 391/1дп/15-18 від 09.02.2018 Про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді Шевченківського районного суду міста Києва Трубнікова А.В.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається з висновку Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, суддя Трубніков обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці відносно активіста Євромайдану.

  Тимчасова спеціальна комісія дійшла висновку, що допущені суддею Трубніковим А. В. порушення закону під час обрання запобіжного заходу порочать звання судді, викликають сумнів у її об’єктивності та неупередженості, сумлінності виконання нею своїх обов’язків, у чесності та непідкупності судових органів, принижують авторитет судової влади, що свідчить про порушення присяги судді.

  Однак Вища рада правосуддя не погодилася із висновком Тимчасової спеціальної комісії та вирішила відмовити у внесенні подання до Верховної Ради України про звільнення Трубнікова з посади за порушення присяги судді.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, залишення їх без змін, продовження строку тримання під вартою, обвинувальних вироків щодо осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у зв’язку з їх участю у таких акціях.

  Однак суддя Трубніков у власній декларації доброчесності вказав про те, що ним не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддею було ухвалене рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно активіста Революції Гідності. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Розгляд резонансних справ

1) Як повідомляється на сайті видання "Українська правда", суддя Трубніков обрав запобіжний захід голові цивільного корпусу "Азов" у Криму Станіславу Краснову (якого звинувачують в шпигунстві на користь РФ) у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням браслета.

2) На сайті видання "Українська правда" зазначається, що суддя Трубніков не дозволив податковій міліції провести обшук у фігурантів справи щодо функціонування на Одеській митниці крупного злочинного угрупування.

3) На сайті “Обозреватель” міститься матеріал, в якому зазначається, що суддя Трубніков розглядав одну із справ за обвинуваченням Юлії Тимошенко. Ним було ухвалено постанову, якою Юлію Тимошенко арештували вдруге, мотивуючи це тим, що, будучи на волі (хоча вона уже була під вартою), підсудна перешкоджатиме слідству.

4) На сайті УНІАН зазначено про те, що суддя Трубніков обрав запобіжний захід для Калиновського (колишнього пасинка українського бізнесмена Дмитра Фірташа, який підозрювався у скоєнні смертельної ДТП, яка сталася у 2007 році в Києві) у вигляді цілодобового домашнього арешту.

5) За інформацією Укрінформу, суддя Трубніков у складі колегії розглядає справу екс-голови управління СБУ в Києві та Київській області Олександра Щеголєва. Як повідомляє видання “Цензор.нет”, Олександр Щеголєв  звинувачується у тому, що 18-19 лютого 2014 року з метою розгону мітингувальників на виконання злочинного наказу керівництва ухвалив рішення про проведення правоохоронцями антитерористичної операції у центральній частині Києва. У ході цієї операції почалася пожежа в Будинку профспілок, 10 людей загинули і 124 були поранені.


ЗМІ про суддю

Суддя Трубніков, що порушив присягу, не може розглядати справу Бузини – адвокат

ВРЮ не побачила порушення присяги у діях скандального судді Трубнікова

В ліжку з Тимошенко

Суд обрав Краснову домашній арешт з носінням браслета

Підозрюваних у вбивстві Бузини судить Трубніков, який контролював справи майданівців — активістка (ОНОВЛЕНО)

Скандально відомий суддя Трубніков в Києві

Суддя не знайшов місця для преси у камері Тимошенко

Прокуратура попросила для Краснова заставу в 20 мільйонів гривень

У ВРЮ сказали яких «суддів Майдану» можуть звільнити

Українська Феміда-2011: «Маска, я тебе знаю!»

Суд відклав розгляд справи колишнього пасинка Фірташа, якого обвинувачують у смертельному ДТП

«Майданівські» судді – без покарання: схеми та комбінації уникнення відповідальності

Ігор Гужва не з’явився до суду у справі про ухилення від податків – засідання перенесли

Суддя, який судив Тимошенко, виступив на захист Юри Єнакієвського

В ліжку з Тимошенко

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу