Топчій Тетяна В’ячеславівна

Декларації
Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
355000 UAH
Річний дохід
Суддi
260887 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 260887 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
81.2 кв.м
81.2 кв.м (100% квартири у власності)
Сім'ї
88.8 кв.м
45.5 кв.м (100% квартири у власності у чоловіка)
43.3 кв.м (100% квартири у власності у чоловіка)
Транспортні засоби
Сім'ї
1
Автомобіль легковий ford kuga trend 2012 р.в. (у власності чоловік)

Суддівська кар’єра:

2005-2011 – суддя Іллічівського районного суду міста Маріуполя (з 2010 року обрана на посаду судді безстроково);

2011 – т.ч. – суддя Апеляційного суду Донецької області.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Як повідомляє видання “Українська правда” та вбачається з реєстру судових рішень, суддя Топчій була у складі колегії суддів, яка залишила без змін вирок Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області щодо засудження українського прикордонника Сергія Колмогорова, який обвинувачувався у тому, що нібито відкрив вогонь на ураження на блокпості поблизу Маріуполя по автомобілю, який не зупинився на вимогу прикордонників.

    Як вбачається із матеріалу видання “Українська правда”, вищевказана справа набула значного резонансу, оскільки такий вирок суттєво впливав на здатність Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань виконувати обов’язки щодо захисту від збройної агресії Російської Федерації.

    У подальшому зазначену ухвалу Апеляційного суду Донецької області було скасовано Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ через істотні порушення вимог КПК України, а також неправильне застосування кримінального закону про кримінальну відповідальність, які не було усунуто під час апеляційного розгляду.

Розгляд резонансних справ

Як зазначає портал “Українська правда”, суддя Топчій була у складі колегії суддів, яка залишила без змін ухвалу Жовтневого районного суду Донецької області про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою добровольцю батальйону "Донбас" Олександра Новікова (позивний "Хаммер") . На сторінці Єгора Соболєв у Facebook повідомляється, що відпустити Новікова на поруки або під домашній арешт просили нардепи Єгор Соболєв, Семен Семенченко, Тарас Пастух та Володимир Парасюк, проте суд відмовив у зміні запобіжного заходу. Нагадаємо, бійця батальйону "Донбас" Олександра Новікова затримали у справі за підозрою в імовірному викраденні іншого бійця батальйону Олександра Калашника у 2014 році.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу