Супрун Галина Борисівна

Статус

Звільнений 10.07.2018

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
297523 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 297523 грн
Сім'ї
15515 грн
Пенсія: 15515 грн (мати)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
43 кв.м
32 кв.м (33.33% квартири у спільній власності загальною площею 96 кв.м)
11 кв.м (20% квартири у спільній власності загальною площею 55 кв.м)
Сім'ї
86 кв.м
32 кв.м (33.33% квартири у спільній власності у сина загальною площею 96 кв.м)
32 кв.м (33.33% квартири у спільній власності мати загальною площею 96 кв.м)
11 кв.м (20% квартири у спільній власності у сина загальною площею 55 кв.м)
11 кв.м (20% квартири у спільній власності мати загальною площею 55 кв.м)
Транспортні засоби
Сім'ї
1
Автомобіль легковий Mazda CX-7 2008 р.в. (у власності матері)

Суддівська кар’єра:

20042007 – суддя Броварського міськрайонного суду Київської області.

2007-2010 – суддя Печерського районного суду м. Києва (з 2010 року обрана на посаду судді безстроково).

2012 – 2018 – суддя Подільського районного суду м. Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

Рішення ВРЮ про призначення Супрун Галини Борисівни на посаду голови Подільського районного суду міста Києва

 • Ухвалення сумнівних рішень

  1) За даними реєстру судових рішень, 12 лютого 2014 року та 17 лютого 2014 року ухвалила постанови, якими позбавила двох громадян України права керування автомобілем строком на 6 та 3 місяці відповідно через те, що вони нібито не зупинилися на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (день, коли проводилася акція протесту – поїздка "Автомайдану" до резиденції Януковича в Межигір’ї).

  У подальшому зазначені особи були звільнені від адміністративної відповідальності на підставі Закону України "Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України".

  Вищевказана інформація додатково відображена на сайті Українського центру суспільних даних, де наведено статистичний аналіз суддівської практики (2013-2014) у "справах Автомайдану" та зазначено про те, що суддя Супрун Г. Б. ухвалювала дві постанови, якими позбавляла водійських прав активістів Автомайдану.

  2) За інформацією видання "Українська правда" та реєстру судових рішень, суддя Супрун скасувала постанову про порушення кримінальної справи відносно колишнього Президента України Леоніда Кучми щодо його причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Як зазначила адвокат Валентина Теличенко у коментарі Голосу Америки, під час прийняття рішення суддя вдалася до оцінки доказів, чого не можна робити на стадії оскарження постанови про порушення кримінальної справи.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.

  Однак суддя Супрун у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що 12 лютого 2014 року та 17 лютого 2014 року суддею були ухвалене рішення про позбавлення учасників протестних акцій на 6 та 3 місяці відповідно за невиконання вимог працівника міліції про зупинку транспортного засобу. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Характеристика професійної діяльності

2012 – 2014 – голова Подільського районного суду міста Києва.

У Київському міжнародному університеті захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата юридичних наук в (2011).

Інша інформація:

В декларації за 2014 рік міститься інформація про нерухоме майно – дві квартири, загальна площа яких складає 43 кв.м. та 86 кв.м. відповідно. Однак в електронних деклараціях за 2015 та 2016 роки, ці дві квартири мають іншу загальну площу, а саме 55 кв.м та 96 кв.м відповідно.


ЗМІ про суддю

Супрун, Галина Борисовна

Судья Кучмы не захотела уйти

Про суддів. Хто ж ВОНИ???

Оприлюднено "чорний список" українських чиновників, до яких можуть застосувати санкції

Позивач у справ про заперечення Януковичем Голодомору як геноциду українців втратив свідомість на виході з зали суду, бо суддя затримала засідання

ВСЮ назначил новых председателей Дарницкого и Подольского райсудов Киева

Вдова Гонгадзе вважає, що суддя розпочала “черговий спектакль”

Скарга Кучми «надихнула» суддю попрацювати

Врятувати (не)рядового Кучму

Айвазова будет два месяца гоняться за Черновецким, чтобы помириться с ним

Черновецкий развелся с Айвазовой

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу