Смик Світлана Іванівна

Суд

Печерський районний суд м. Києва

Заступник Голови суду

Статус

Суддя суду з 26.04.2002

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
2260 USD
Річний дохід
Суддi
323710 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 323710 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
76.4 кв.м
76.4 кв.м (100% квартири у користуванні)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий MERCEDES Benz ML 350 2007 р.в. (у власності)

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Суддівська кар’єра:

1998 – 2000 – суддя Жовтневого районного суду м. Києва;

2000 – 2002 – суддя Старокиївського районного суду м. Києва;

2002 – т.ч. – суддя Печерського районного суду м.Києва (з 2007 року обрана на посаду безстроково)

Зв’язки:

Згідно декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Домасенко Віктор Іванович (брат) – з 2006 року працює адвокатом;
  2. Мовчун Наталія Сергіївна (невістка) – з 2013 по 2015 рік обіймала посаду помічника судді Апеляційного суду м.Києва, до цього часу протягом року працювала секретарем суду в цьому ж суді.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності за 2016 рік

Декларація доброчесності за 2017 рік

Суддівське досьє

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Як вбачається із реєстру судових рішень, суддя Смик у 2015 році постановила ухвалу про повернення обвинувального акту прокурору у справі за обвинуваченням у хабарництві суддів Солом’янського районного суду Алли Демидовської та Андрія Макухи.

    Як повідомляється на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України, у 2013 році Демидовську та Макуху спіймали на хабарі, за різними даними, від 5500 до 7000$. Досудове розслідування тривало понад рік, і у червні 2014 року прокуратура нарешті передала справу до суду. Однак, суддя у справі Оксана Царевич, яка сама сьогодні є фігурантом кримінальної справи за рішення проти Автомайдану, двічі повертала обвинувальний акт прокурору. Те ж саме у 2015 році  зробила суддя Світлана Смик.

Розгляд резонансних справ

1) Як повідомляє видання “UA1”, суддя Смик постановила ухвалу про зняття арешту з нафтопродуктів, що служили речовим доказом у кримінальному провадженні про нелегальне ввезення та продаж на території України нафтопродуктів підконтрольними бізнесмену Сергію Курченку фірмами. На думку судді, нафтопродукти, що знаходилися на території Одеського нафтопереробного заводу, більше не підлягають арешту, оскільки на вказаній території вони відсутні.

 

2) Як повідомляє видання “РБК-Україна”, суддя Смик постановила ухвалу про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо міського голови Вишгорода Олексія Момота, якого 14 квітня 2016 року затримала СБУ під час отримання хабара у розмірі 1 млн євро.

 

3) Як повідомляє видання “Тиждень.ua”, суддя Смик обрала для Юрія Крисіна запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб у справу про пограбування столичної АЗС.

Як зазначає “Детектор-Медіа”, Юрій Крисін є одним з підозрюваних у вбивстві журналіста “Вести” В'ячеслава Веремія, якого було вбито в Києві в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року під час Революції гідності. Він зі своїм колегою поверталися з редакції додому на таксі. У центрі Києва на машину напали озброєні невідомі, витягли водія і пасажирів, почали їх бити, потім вистрелили у журналіста. В'ячеслав Веремій помер у лікарні швидкої допомоги від вогнепального поранення.

 

4) Як повідомляє видання “Тиждень.ua”, суддя Смик постановила ухвалу про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту для екс-беркутівця Богдана Мельника, якого підозрюють у побитті активістів "Автомайдану" в січні 2014 року.

 

5) Як повідомляється на сайті Espreso.tv, 29 липня 2017 року суддя Смик постановила ухвалу про взяття під варту Олександра Волкова, підозрюваного в організації викрадення Ігоря Луценка та вбивства Юрія Вербицького у 2014-му році. Активіст Майдану Юрій Вербицький зник у ніч на 21 січня 2014 року. Його викрали невідомі на очах в персоналу Жовтневої лікарні Києва разом з відомим громадським активістом Ігорем Луценком. 22 січня в Бориспільському районі Київської області знайшли труп невідомого із слідами катувань. Родичі впізнали Вербицького. 24 січня його поховали на Личаківському кладовищі у Львові. Викраденому разом із Вербицьким Луценку вдалося врятуватись.

Інша інформація:

Як вбачається з сюжету “Схеми: корупція в деталях”, суддя Смик відмовилась коментувати журналісту Радіо Свобода свої статки.


ЗМІ про суддю

Син голови Печерського райсуду не служитиме в українській армії

Зачем суддя Светлана Смык прячет свои истинные доходы?

Светлана Смык: непростая судья непростого суда

Самка Богомола

Прецедент Скрипника: як суддя дозволила адвокату обшукати СБУ

Чи покарано суддів, яких ловили на хабарництві?

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу