Слободянюк Павло Леонідович

Декларації
 • Непрозорість статків

  1) У висновку Громадської ради доброчесності йде мова про те, що суддя набув у власність земельну ділянку 27.12.2018 р., але не здійснив повідомлення про суттєві зміни у майновому стані протягом 10-ти днів відповідно до ч. 2 ст. 52 Закону “Про запобігання корупції”. 

  2) У висновку Громадської ради доброчесності зазначено, що суддя, з точки зору розсудливого спостерігача, завищив вартість відчуження 05.04.2017 автомобіля Mitsubishi Outlander XL, 2007 року. Дохід від відчуження, нібито, склав 500 000 грн. За інформацією сайту AUTO.Ria.com максимальна ціна на такий автомобіль складає 386 815 грн. У подальшому суддя задекларував значно дорожчий автомобіль: BMW X5, 2010 року, вартістю 510 000 грн. На думку Громадської ради доброчесності, суддя імовірно офіційно вказав вартість проданого автомобіля вищу за реальну, щоб згодом пояснити законність придбання значно дорожчого авто.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  За даними Єдиного державного реєстру судових рішень суддя Слободянюк постановив ухвалу, якою позбавив права керування автомобілем на 3 місяці учасника мирних акцій   через те, що він, нібито, не зупинився на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (день, коли проводилася акція протесту - поїздка «Автомайдану» до резиденції Януковича в Межигір’ї). 

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.

  Однак, суддя Слободянюк П.Л. у власній декларації доброчесності вказав, що ним не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддею була постановлена ухвала, якою було позбавлено права керування на 3 місяці активіста Революції Гідності. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Розгляд резонансних справ

1) Як повідомляється на сайті Тиждень.ua, суддя Слободянюк ухвалив вирок, яким засудив активістів за хуліганство через пошкодження пам’ятника Лєніну на київській Бесарабці.

2) На сайті газети Сьогодні зазначено, що суддя Слободянюк змінив запобіжний захід голові Цивільного корпусу "АЗОВ-Крим" Станіславу Краснову, якого звинувачують в шпигунстві на користь РФ, з домашнього арешту з носінням електронного браслета на 2 місяці утримання під вартою.

3) Як зазначається на сайті Ліга.нет, суддя Слободянюк розглядав справу “товаришів Тітушка”. Нагадаємо, 18 травня 2013 року група найманців в Києві на мітингу в рамках кампанії “Вставай, Україно!”, організованої опозиційними силами проти режиму Януковича, напала на журналістів Ольгу Сніцарчук та Владислава Соделя. 

4) За інформацією Укрінформу, суддя Слободянюк у складі колегії розглядає справу екс-голови управління СБУ в Києві та Київській області Олександра Щеголєва. Як повідомляє видання “Цензор.нет”, Олександр Щеголєв  звинувачується у тому, що 18-19 лютого 2014 року з метою розгону мітингувальників на виконання злочинного наказу керівництва ухвалив рішення про проведення правоохоронцями антитерористичної операції у центральній частині Києва. У ході цієї операції почалася пожежа в Будинку профспілок, 10 людей загинули і 124 були поранені.

 

3) Як зазначається на сайті Ліга.нет, суддя Слободянюк розглядав справу "товаришів Тітушка". Нагадаємо, 18 травня 2013 року група найманців в Києві на мітингу в рамках кампанії "Вставай, Україно!", організованої опозиційними силами проти режиму Януковича, напала на журналістів Ольгу Сніцарчук та Владислава Соделя.


ЗМІ про суддю

Верхушка ГПУ отдыхает на вилле Яремы в Ницце с мальчиками, а в сауне на Борщаговке с одиозными судьями?

Книга судей. Кто "подмахивает ухвалы" на погромы ИТ-компаний

Умовний вирок. Кувалда не «забезпечила повною мірою демонтаж пам’ятника Лєніну»

Слідчі судді вказали на помилки захисників, які унеможливлюють розгляд клопотань

Слідство ведуть судді: вся увага роботі адвоката

Краснова під посиленою охороною вивезли з будівлі суду

Суд взяв "азовця" Краснова під варту

У Києві судять товаришів Тітушка

«Тетенька, разрешите мне признать свою вину, а то они меня убьют»

Допит потерпілих у кримінальному провадженні по обвинуваченню екс-голови КМДА Попова

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу