Скочок Тетяна Олександрівна

Суддівська кар’єра:

2010 – т.ч. – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2017 роки

Декларація доброчесності за 2016 рік

Декларація доброчесності за 2017 рік

Ухвала № 3698/1дп/15-17 від 17.11.2017 Про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва Скочок Т.О.

Рішення № 945/0/15-17 від 25.04.2017 Про внесення подання Президентові України про призначення Скочок Т.О. на посаду судді окружного адміністративного суду міста Києва

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Розгляд резонансних справ:

1) Як повідомляє “Українська правда” суддя Скочок 3 січня 2018 року ухвалила рішення, яким  відмовила лідеру "Руху нових сил" Міхеілу Саакашвілі у позовних вимогах до Державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

2) За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, 2 квітня 2018 року суддя суддя Скочок визнала протиправним та скасувала висновок «Про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного Суду Ганечко Олени критеріям доброчесності та професійної етики», затверджений Громадською радою доброчесності 14.04.2017. 

На думку Громадської ради доброчесності, подібні рішення не мають підстав для їх оскарження в адміністративному суді, оскільки Рада не суб’єктом владних повноважень, не виконує делегованих функцій і навіть статусу юридичної особи не має. Тому, позови до неї не можуть розглядатися ні в адміністративному судочинстві, ні в будь-якому іншому.

Додатково:

Особа з таким самим ПІБ, за даними порталу Посіпаки, була помічником народного депутата Портнова А.В. (Блок Юлії Тимошенко, 5 та 6 скликання). За інформацією з офіційного веб-сайту Вищої ради правосуддя, у рік призначення судді, Андрій Портнов був членом Вищої ради юстиції (назва органу до 2016 року), який брав участь у голосуванні для рекомендації на призначення Скочок на посаду судді.

 


ЗМІ про суддю

Троих судей хотят уволить за нарушение присяги

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу