Шулежко Віктор Петрович

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
350000 UAH
35000 USD
Річний дохід
Суддi
204066 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 204066 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
113.3 кв.м
95.6 кв.м (100% квартири у користуванні)
17.7 кв.м (100% Машиномісце у користуванні)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Lexus ES 350 2013 р.в. (у власності)

Освіта:

2000 — Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка

Суддівська кар’єра:

січ. 2012 – бер. 2012 – суддя  Житомирського окружного адміністративного суду;

2012 – т.ч. – суддя Окружного адміністративного суду міста Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Шулежко Сергій Петрович (брат судді) – з 2012 року по 2017 працював в управлінні внутрішньої безпеки в Черкаської області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України (заступник начальника управління з грудня 2016 по вересень 2017).
 2. Кривошия Наталія Вікторівна (двоюрідна сестра) – з 2014 року по теперішній час працює секретарем судових засідань Шевченківського районного суду міста Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Ухвала № 3346/2дп/15-17 від 18.10.2017 Про відкриття дисциплінарної справи стосовно суддів Окружного адміністративного суду міста Києва Аблова Є.В., Погрібніченка І.М., Шулежка В.П.

Рішення № 3782/2дп/15-17 від 27.11.2017 Про відмову у притягненні суддів окружного адміністративного суду міста Києва Аблова Є.В., Погрібніченка І.М., Шулежка В.П. до дисциплінарної відповідальності

 • Ухвалення сумнівних рішень

  1) За інформацією "Української правди", суддя Шулежко в лютому 2015 року виніс ухвалу, якою зупинив постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), якою заборонялося здійснювати платежі в зону АТО у частині її застосування до ПАТ "Донбасенерго".

  За довідкою Руху "Чесно", 2 лютого 2015 року НКРЕКП прийняла постанову, якою заборонила здійснювати платежі за електроенергію, вироблену на потужностях окупованих територій Донбасу.

  За інформацією видання "Українська правда", кінцевим бенефеціаром ПАТ "Донбасенерго" є Олександр Янукович. При цьому компанії належали Слов'янська ТЕС (не працювала через ушкодження, нанесені в ході АТО) та Старобешівська ТЕС (знаходиться на окупованих територіях). Тобто, споживання електронергії, виробленої ПАТ "Донбасенерго", здійснювалося на окупованій території.

  Про те, що Україна не мала потреби платити за електроенергію "Донбасенерго", свідчить доповідна в.о. директора "Укренерго" Ю. Касіча міністру енергетики В. Демчишину. Згідно з нею, від'єднання Старобешівської ТЕС ("Донбасенерго") суттєво не вплинуло б на режим роботи Об'єднаної енергетичної системи України, "оскільки весь виробіток ТЕС був спожитий в зоні АТО".

  Таким чином, ухвала, якою було зупинено дію зазначеної постанови НКРЕКП, стала підставою для переказу грошових коштів у розмірі 200 млн грн з рахунку Державного підприємства "Енергоринок" на рахунок ПАТ "Донбасенерго", яке фактично підконтрольне Олександру Януковичу, за електроенергію, спожиту на окупованих територіях.

  2) За інформацією з реєстру судових рішень, суддя Шулежко прийняв рішення, яким заборонив необмеженому колу осіб проведення мирних зібрань (пікетування, піші ходи, демонстрації, мітинги, збори тощо) з 4 липня по 9 липня 2012 року включно по вулиці Хрещатик, на Майдані Незалежності, біля будівель Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Українського дому та на Європейській площі.

  Як зазначає видання "Укрінформ", 3 липня біля Українського дому у Києві розпочалася акція проти ухваленого у цей день Верховною Радою Закону "Про засади державної мовної політики" (більш відомого як Закон Ківалова-Колесніченка).

  За повідомленням Громадського радіо, саме 04 липня 2012 року між працівниками Беркуту та протестувальниками почалися сутички у зв’язку із намаганням правоохоронців розігнати акцію протесту.

  Таким чином, вищевказане рішення судді Шулежка було спрямоване на узаконення дій працівників Беркуту щодо розгону мирного протесту проти прийняття Закону Ківалова-Колесніченка.

  3) Як повідомляли "Українські Новини", 16 листопада суддя Шулежко виніс ухвалу, згідно з якою був заблокований конкурс на призначення нового генерального директора Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта".

Професійна характеристика судді

За даними веб-сайту ВККС, 20 квітня 2018 року щодо Шулежка Віктора Петровича було проведене кваліфікаційне оцінювання, втім остаточного рішення ухвалено не було: перерва.

Розгляд резонансних справ

За даними реєстру судових рішень, у складі колегії виніс постанову, якою було визнано незаконною та нечинною постанову Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 року №1380 "Про виключення будівлі Гостинного двору у місті Києві із списку пам'ятників архітектури Української РСР, що перебувають під охороною держави".

 


ЗМІ про суддю

П'ятниця, 13-те: Україна заплатила 200 мільйонів Олександру Януковичу

Хто залишає «Укрзалізницю» без дизеля

Суддя Шулежко, який зупинив конкурс щодо "Укрпошти", ховає апеляції на своє рішення, - скарга в ВККС

Фіктивний свідок "фіктивного підприємництва"

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу