Шклянка Марія Петрівна

Статус

Звільнений 26.06.2018

Декларації
Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
1600 USD
Сім'ї
1600 USD
Річний дохід
Суддi
238318 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 238318 грн
Сім'ї
125253 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 125253 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
71.4 кв.м
71.4 кв.м (100% квартири у користуванні)
Сім'ї
44.01 кв.м
44.01 кв.м (100% квартири у власності чоловіка)

Суддівська кар’єра:

2007 – 2018– суддя Дарницького районного суду м. Києва (з 2012 року обраний на посаду судді безстроково).

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Паламарчук Сергій Володимирович (чоловік) – з 2002 року по теперішній час працює у ГУНП в м. Києві.
  2. Шклянка Петро Михайлович (батько) – з 1979 року має право на зайняття адвокатською діяльністю.
  3. Паламарчук Денис Володимирович (брат чоловіка) – з 2002 року по теперішній час працює у ГУНП в м. Києві.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Вищою Радою Юстиції у 2013 році було встановлено, що суддя Шклянка порушила норми законодавства, вирішуючи питання про право власності земельних ділянок у селі Козин Обухівського району.

    Як зазначено на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя, суддя взялася за розгляд справи, порушивши правила територіальної підсудності. Своїм рішенням М. Шклянка постановила визнати дійсним договір купівлі-продажу земельних ділянок, який не пройшов державну реєстрацію. Як з’ясувалося згодом, указані ділянки уже мали законного власника. Крім того, виявилося, що державні акти на право власності на земельні ділянки, що були предметом договору купівлі-продажу, отримані на підставі підроблених документів, а один із відповідачів на момент розгляду справи у суді був покійний.

    Однак звільнити суддю за порушення присяги не вдалося, оскільки, за словами Голови Вищої ради юстиції, не вдалося набрати більшості голосів від конституційного складу Вищої ради юстиції.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу