Шапутько Світлана Володимирівна

Статус

Суддя суду з 07.04.2015

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
5200 USD
Річний дохід
Суддi
253920 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 253920 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
51.2 кв.м
41.2 кв.м (100% квартири у користуванні)
10 кв.м (100% гуртожиток у користуванні)

Освіта:

2007 — Київський національний університет культури і мистецтв

2011 — Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Суддівська кар’єра:

2013 – 2015 – суддя Алчевського міського суду Луганської області;

2015 – т.ч. – суддя Печерського районного суду м. Києва.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

 

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Характеристика професійної діяльності

За даними веб-сайту ВККС, 30 травня 2018 року Шапутько Світлана Володимирівна підтвердив можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді (відповідає займаній посаді).

Розгляд резонансних справ:

1) Як повідомляє “Еспресо.tv”, суддя Шапутько постановила ухвалу про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави щодо поліцейського Сергія Олійника, який 7 лютого 2016 року під час виконання службових обов’язків переслідував 4 хлопців на BMW, в результаті чого відкрив вогонь і смертельно поранив 17-річного порушника.

2) Як зазначено на офіційній сторінці “ВО “Свобода” у фейсбуці, суддя Шапутько постановила ухвалу про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту щодо голови Київської обласної організації ВО "Свобода" Ігоря Сабія за протест проти внесення змін до Конституції України щодо закріплення окремого статусу Донбасу, який відбувався під будівлею Верховної Ради України 31 серпня 2015 року.

3) Як повідомляє видання “УНІАН”, суддя Шапутько розглядала справу “діамантового прокурора” Олександра Корнійця та 22 жовтня 2015 року постановила ухвалу про застосування запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 3 мільйони грн.

За даними “Цензор.нет”, першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця було затримано 5 липня 2015 року за підозрою в отриманні хабара в розмірі 3 млн 150 тис. грн. Під час обшуків у Шапакіна було вилучено $ 400 тис., а в Корнійця - значну кількість ювелірних виробів, 65 діамантів та автомат Калашникова.

Обом затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу (отримання хабара).


ЗМІ про суддю

Такого не было даже при Януковиче: украинские суды принимают решения в пользу путинских олигархов

Патрульного, якого звинуватили у вбивстві пасажира БМВ, судить суддя з "ДНР"

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу