Сергієнко Ганна Леонідівна

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
22750 USD
875 EUR
Сім'ї
22750 USD
875 EUR
Річний дохід
Суддi
946446 грн
Дохід від відчуження нерухомого майна: 946446 грн
Сім'ї
1078136 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 311823 грн (чоловік)
Інше: 766313 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
53.3 кв.м
53.3 кв.м (50% квартири у спільній власності загальною площею 106.6 кв.м)
Сім'ї
53.3 кв.м
53.3 кв.м (50% квартири у спільній власності у чоловіка загальною площею 106.6 кв.м)
Транспортні засоби
Сім'ї
1
Автомобіль легковий Hyundai Santa Fe 2007 р.в. (у власності чоловіка)

Освіта:

Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого

 

Суддівська кар’єра:

20142017 – суддя Шахтарського міськрайонного суду Донецької області;

2017 – т.ч. – суддя Солом’янського районного суду міста Києва (з 2017 року тимчасово переведена, а з 2018 року переведена до цього суду).

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Розгляд резонансних справ

За інформацією веб-сайту “Радіо Свобода”, 14 вересня 2018 року суддя Сергієнко Г.Л. постановила ухвалу про застосування запобіжного заходу до міністра інфраструктури Володимира Омеляна у вигляді особистої поруки із зобов’язанням здати паспорти для виїзду за кордон. Такий запобіжний захід йому призначили замість застави у 5 мільйонів гривень, про які просила Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Як зазначається на веб-сайті Національного антикорупційного бюро України, Володимира Омеляна підозрюють у незаконному збагаченні й недекларуванні майна. Сам міністр звинувачення відкидає, готовий доводити в суді свою невинуватість і заявляє про політичну вмотивованість справи.

Інформація про утиски судді:

10 вересня 2018 року суддя Сергієнко Г.Л. повідомила ВРП про втручання в її діяльність щодо здійснення правосуддя. На думку судді Сергієнко Г.Л., висновок НАЗК про неповноту відомостей декларування доходів чоловіка у майновій декларації судді є наслідком задоволення нею клопотання детектива НАБУ в рамках кримінального провадження, в якому фігурувала член НАЗК Наталія Корчак. За інформацією з веб-сайту "Слово і діло", посилаючись на дані НАЗК, зазначається про те, суддя Сергієнко Г.Л. в електронній декларації за 2015 рік не вказала дохід свого чоловіка – компенсацію посольства України в Литві за час перебування в довготривалому відрядженні за кордоном у розмірі майже 40 тисяч доларів.


ЗМІ про суддю

Судья пожаловалась на поведение адвоката на заседании

Суддя з Донеччини "забула" вказати в декларації майже $ 40 тисяч — НАЗК

Суддя, яка розглядатиме клопотання щодо Омеляна, поскаржилася до ВРП

Міністр Омелян: нова зірка судових процесів?

Суддя Солом’янського районного суду міста Києва Сергієнко Г.Л. повідомляє ВРП про втручання в її професійну діяльність з боку адвоката

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу