Сенько Микола Федорович

Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
100000 UAH
Річний дохід
Суддi
458717 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 319117 грн + 70000 грн
Пенсія: 69600 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
57.9 кв.м
57.9 кв.м (100% квартири у користуванні)

Суддівська кар’єра:

20032010 – суддя військового місцевого суду Сімферопольського гарнізону;

20102014 – суддя Київського районного суду м. Сімферополя;

2014 – т.ч. – суддя Святошинського районного суду м. Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Непрозорість статків

    1) Згідно з деклараціями за 2014 та 2015 роки, суддя Сенько не зазначив жодного нерухомого майна, яке б перебувало у нього або його родини на праві власності чи користування та у якому можна було б проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

     

    2) У декларації за 2016 рік зазначено, що з 2014 суддя орендує квартиру загальною площею 57,7 кв.м у м. Києві. Водночас жодних відомостей про наявність вказаного майна у судді у декларації за 2014 та 2015 роки не вказано.

Характеристика професійної діяльності

Суддя Сенько брав участь у конкурсі до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду України, але вибув з конкурсу, оскільки отримав менший за мінімально допустимий бал за результатами іспиту.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу