Сапальова Тетяна Валентинівна

Декларації
Данi за 2017 рiк
Річний дохід
Суддi
296816 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 290262 грн
Гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами: 6554 грн
Сім'ї
62607 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: (чоловік) + 62607 грн (свекруха)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Сім'ї
51.1 кв.м
51.1 кв.м (100% квартири у користуванні свекруха)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Ford Fiesta 2012 р.в. (у власності)
Сім'ї
1
Автомобіль легковий Mazda Mazda 6 р.в. (у користуванні чоловіка)

Освіта:

2002 – Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого.

Суддівська кар’єра:

2007-2010 – суддя Вінницького окружного адміністративного суду;

2010 – 2018 – суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду (з 2012 року обрана на посаду судді безстроково)

2018-т.ч. – суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Ганкіна Ірина Анатоліївна (двоюрідна сестра) – з 2004 року по теперішній час працює суддею Вінницького районного суду Вінницької області.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя “Про відмову у притягненні суддів Вінницького апеляційного адміністративного суду Сапальової Т.В., Боровицького О.А., Полотнянка Ю.П. до дисциплінарної відповідальності”

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається з даних Єдиного реєстру судових рішень, суддя Сапальова Т.В. 29 листопада 2013 року була головуючою у складі колегії винесла постанову, якою було заборонено ГО “Фронт змін”, ВО “Батьківщина” та “УДАР” встановлювати намети в центральній частині міста Чернівці в період з 23.11.2013 по 01.12.2013, тим самим обмежуючи право громадян на мирні зібрання.

  Другою дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя було встановлено, що виносячи дане рішення суддя Сапальова Т.В. діяла з метою заборони права громадян на мирні зібрання, а дане рішення не відповідає Конституції України та практиці Європейського суду з прав людини. Однак, дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відмовила у притягненні судді Сапальової до дисциплінарної відповідальності у зв’язку із закінченням строку для притягнення судді до дисциплінарної відповідальності.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно,зазначаються відомості щодо прийняття рішень щодо обмеження права громадян на мирні зібрання  в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні".

  Однак, суддя Сапальова у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддею була винесена постанова про заборону ГО “Фронт змін”, ВО “Батьківщина” та “УДАР” встановлювати намети в центральній частині міста Чернівці в період з 23.11.2013 по 01.12.2013. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Характеристика професійної діяльності

За даними веб-сайту ВККС, 8 червня 2018 року Сапальова Тетяна Валентинівна підтвердила можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді (відповідає займаній посаді)

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу