Санікова Олена Сергіївна

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
371136 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 371136 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
43.6 кв.м
43.6 кв.м (100% квартири у власності)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Honda civik 4 D 2013 р.в. (у власності)

Суддівська кар’єра:

1999 – 2005 – суддя Селидівського міського суду Донецької області;

2005 – т.ч. – суддя Апеляційного суду Донецької області (з 2005 року обрано на посаду судді безстроково).

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Нікітін Дмитро Олександрович (зять) – з 2009 року працює адвокатом.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Рішення Громадської ради доброчесності “Про надання інформації щодо судді Апеляційного суду Донецької області Санікової Олени Сергіївни”

  • Непрозорість статків

    Згідно з рішенням Громадської ради доброчесності, в майнових деклараціях за 2015 та 2016 роки суддя вказує як єдине нерухоме майно належну їй на праві власності квартиру в м. Донецьк, хоча Апеляційний суд Донецької області наразі знаходиться у м. Бахмут.  При цьому суддя не вказує наявну у її користуванні нерухомість у м. Бахмут чи іншому місті на підконтрольній Україні території, яка зазначена у електронних деклараціях як місце фактичного проживання.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мала би задекларувати житло, у якому вона проживає (користується) на будь-яких підставах.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу