Саландяк Ольга Ярославівна

Статус

Суддя суду з 11.04.2019

Декларації
Данi за 2018 рiк
Кошти
Суддi
3150 USD
2000 EUR
30000 UAH
Сім'ї
3300 USD
Річний дохід
Суддi
416120 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 416120 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
129.4 кв.м
64.6 кв.м (100% квартири у власності)
64.8 кв.м (100% квартири у користуванні)

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Інша інформація:

1) За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 25 квітня 2018 року суддя Саландяк О.Я.  підтвердила відповідність займаній посаді.

2) Громадська рада міжнародних експертів виносила на розгляд спеціального спільного засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Громадської ради міжнародних експертів  питання відповідності Саландяк Ольги критеріям доброчесності. За результатами засідання, Саландяк Ольга продовжив участь у конкурсі.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу