Росік Тетяна Володимирівна

Статус

Суддя суду з 07.07.2011

Декларації

Суддівська кар’єра:

2003 – 2011 – суддя Дарницького районного суду міста Києва (з 2008 року обрана суддею безстроково);

2011 –  2018 – суддя  Апеляційного суду міста Києва

2018 – т.ч. – суддя Київського апеляційного суду.

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності за 2015 рік

Декларація доброчесності за 2016 рік

Декларація доброчесності за 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

  • Ухвалення сумнівних рішень

    За інформацією веб-порталу “ТСН.ua”, суддя Росік була у складі колегії суддів, яка 6 квітня 2017 року постановила ухвалу про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на особисте зобов’язання  щодо екс-беркутівця Віталія Гончаренко. Як повідомляє видання “УНІАН”, колишньому бійцеві харківського "Беркуту" Віталію Гончаренко інкримінують понад 33 замахи на вбивство під час розгону учасників Революції Гідності та вбивство трьох активістів Майдану у Кріпосному провулку 18 лютого 2014 року. Йому змінювали реальний арешт на домашній, але він багато разів порушував умови запобіжного заходу. Як зазначає видання “Українська правда”, після зміни запобіжного заходу Гончаренко та ще троє його колишніх колег втекли до Росії.

Розгляд резонансних справ

1) Як повідомляє громадський активіст Віталій Шабунін з "Центру протидії корупції", у березні 2017 році суддя Росік була у складі колегії суддів, яка зменшила заставу затриманому НАБУ керівнику ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» Руслану Журилу зі 100 млн грн. до 12 млн грн. За інформацією з веб-порталу “Наші гроші”, Журилі  інкримінують заподіяння державному підприємству  збитків на суму понад 300 млн грн.

 

2) За інформацією сайту "PROSUD", суддя Росік входила до колегії суддів, яка вирішила залишити без змін ухвалу Солом’янського районного суду м. Києва про обрання відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову, якого підозрюють у нанесенні збитків державі у розмірі 2 млрд грн, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на два місяці з можливістю внесення 100 млн грн застави.

3) Відповідно до інформації з Єдиного державного реєстру судових рішень 06 лютого 2019 року суддя Росік входила до складу колегії суддів, яка постановила ухвалу про скасування ухвали слідчого судді Солом'янського районного суду міста Києва Сеніна В.Ю., якою було накладено арешт на корпоративні права ТОВ «Аркона Газ-Енергія» із забороною вчинення будь-яких реєстраційних дій. Як повідомляється на веб-сайті «Слово і Діло», Національне антикорупційне бюро України розслідує ймовірне зловживання службовим становищем посадовців Державної служби геології та надр України при наданні спецдозволу на видобуток газу без конкурсу та за заниженою вартістю фірмі «Аркона Газ-Енергія». Раніше журналісти програми «Схеми» писали, що за фірмою «Аркона Газ-Енергія» стоять люди, пов'язані з оточенням президента Петра Порошенка.

Характеристика професійної діяльності

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 31 травня 2016 року суддя Росік Т.В. підтвердила можливість здійснювати правосуддя у Апеляційному суді м. Києва.

 


ЗМІ про суддю

Рух ЧЕСНО про суддів, які розглядатимуть апеляцію у справі Насірова

А судді Насірова хто? Розслідування «PROSUD».

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу