Радуцька Лариса Вікторівна

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
133265 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 43275 грн
Інше: 74510 грн + 15480 грн
Сім'ї
25073 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 25073 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
42 кв.м
42 кв.м (100% квартири у користуванні)
Сім'ї
18 кв.м
18 кв.м (100% гаражу у власності чоловіка)

Освіта:

2005 – Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого.

Суддівська кар’єра:

2012 – т.ч. – суддя Шевченківського районного суду м. Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Ухвалення сумнівних рішень

    На сайті Українського центру суспільних даних наведено статистичний аналіз суддівської практики (2013-2014) у "справах Автомайдану", у якому зазначено, що суддя Притула виносила постанову, якою позбавила водійських прав активіста Автомайдану через те, що він, нібито, не зупинилися на вимогу інспектора ДАІ.

    На офіційному сайті ВККС зазначено, що суддя Радуцька приймала рішення щодо учасників масових акцій протестів наприкінці 2013 року – на початку 2014 року, за наслідками чого було відкрито щодо неї дисциплінарну справу.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу