Притула Наталія Григорівна

Декларації
Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
45000 UAH
Річний дохід
Суддi
353238 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 253238 грн
Дохід від відчуження рухомого майна ( крім цінних паперів та корпоративних прав): 100000 грн
Сім'ї
100000 грн
Подарунок у грошовій формі: 100000 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
24.75 кв.м
24.75 кв.м (34% квартири у спільній власності загальною площею 72.8 кв.м)
Сім'ї
48.05 кв.м
24.75 кв.м (34% квартири у спільній власності чоловіка загальною площею 72.8 кв.м)
23.3 кв.м (32% квартири у спільній власності у дочки загальною площею 72.8 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Toyota RAV-4 2008 р.в. (у власності)
Сім'ї
1
Автомобіль легковий Volkswagen Transporter 2005 р.в. (у власності чоловіка)

Суддівська кар’єра:

2004 – т.ч. – суддя Шевченківського районного суду м. Києва (з 2010 року обрана на посаду судді безстроково).

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Ухвалення сумнівних рішень

    На сайті Українського центру суспільних даних наведено статистичний аналіз суддівської практики (2013-2014) у "справах Автомайдану", у якому зазначено про те, що суддя Притула виносила постанову, якою позбавила водійських прав активіста Автомайдану через те, що він, нібито, не зупинилися на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (день проведення акції протесту - поїздки "Автомайдану" до резиденції Януковича в Межигір’ї).

  • Неетична поведінка

    У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.

    Однак суддя у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддею було ухвалене рішення про позбавлення прав учасника протестних акцій. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу