Присяжнюк Оксана Василівна

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
16000 USD
Річний дохід
Суддi
566287 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 566287 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
86.6 кв.м
86.6 кв.м (100% квартири у власності)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий MINI COOPER COUNTRYMAN 2013 р.в. (у власності)

Освіта:

1995 –  Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого.

 

Суддівська кар’єра:

20022007 – суддя Ленінського районного суду міста Харкова;

20072012 – суддя Харківського окружного адміністративного суду;

2012 – 2018 – суддя Харківського апеляційного адміністративного суду

2018-т.ч. – суддя Другого апеляційного адміністративного суду

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

 1. Мішеніна Світлана Василівна (сестра) –  з 2010 року працює суддею в Апеляційному суді Вінницької області;
 2. Мішеніна Тетяна Миколаївна (племінниця) –  з 2012 року працює прокурором Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області.

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Досьє судді  

Висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного Суду Присяжнюк Оксани Василівни критеріям доброчесності та професійної етики

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

 • Ухвалення сумнівних рішень

  1) Відповідно до висновку Громадської ради доброчесності, що підтверджується інформацією з Єдиного державного реєстру судових рішень,  суддя Присяжнюк була у складі колегії суддів, яка постановила ухвалу про залишення без змін рішення суду першої інстанції щодо заборони Харківській обласній організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" проводити мирні зібрання у формі встановлення агітаційного намету у м. Барвінкове у період з 01.01.2014 до 20.01.2014, таким чином обмеживши право громадян на мирні зібрання.

  2) Відповідно до інформації, що міститься у Єдиному державному реєстрі судових рішень, суддя Присяжнюк в складі колегії суддів залишила без змін рішення суду першої інстанції  щодо відмови в задоволенні позову Громадської організації «Український незалежний центр політичних досліджень» до Полтавської міської ради про визнання протиправними та нечинними рішень щодо регламентації порядку здійснення громадянами права на свободу мирних зібрань у м. Полтаві. Зокрема, зазначені рішення встановлювали обов’язок організаторів мирних зібрань письмово повідомити міськвиконком про проведення мирного зібрання не пізніше як за 10 днів до його запланованого початку та передбачали постійне місце проведення відповідних зібрань. У своєму рішенні колегія суддів також посилалася на Указ Президії Верховної Ради СРСР «Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР» від 28 липня 1988 року, зміст якого суперечить Конституції України та позиціям Конституційного Суду України і Європейського суду з прав людини.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про обмеження прав громадян на проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій в Україні у період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні".

  Однак, суддя у власній декларації доброчесності за 2015 рік вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддя Присяжнюк була у колегії суддів, яка постановила ухвалу про залишення без змін рішення суду першої інстанції щодо заборони Харківській обласній організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" проводити мирні зібрання у формі встановлення агітаційного намету у м. Барвінкове у період з 01.01.2014 до 20.01.2014. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Характеристика професійної діяльності

Брала участь в конкурсі на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, однак  за результатами кваліфікаційного оцінювання набрала 509,75 бали, що не дозволило їй увійти до списку 30 суддів, рекомендованих на призначення на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу