Пригунова Алла Борисівна

Статус

Суддя суду з 14.04.2008

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
206265 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 206265 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
14.486 кв.м
14.486 кв.м (20% квартири у користуванні загальною площею 72.43 кв.м)
Транспортні засоби
Сім'ї
2
Автомобіль легковий AUDI A5 2008 р.в. (власник Пригунов Борис Сергійович) Автомобіль легковий Mercedes-Benz GLE 350 2016 р.в. (власник особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі)

Суддівська кар’єра:

2008 – т.ч. – суддя Господарського суду м. Києва (у 2013 році обрана на посаду судді безстроково).

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності судді за 2016 рік

9 березня 2017 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про тимчасове відсторонення судді Господарського суду міста Києва Пригунової А. Б. від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до набрання законної сили вироком суду у кримінальному провадженні щодо неї або закриття вказаного кримінального провадження.

 • Причетність до корупції

  Згідно з рішенням Вищої ради правосуддя, суддя Пригунова А. Б. обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 364, ч.2 ст.190 та ч.4 ст.368 КК України.

  За інформацією з сайту "Наші гроші", згідно з матеріалами кримінального провадження, адвокат Ігор Чуйко нібито підбурив представника за довіреністю ВАТ "Укртурінвест" Романа Романишена дати судді Пригуновій хабар у розмірі 20 тис дол за вирішення справи.

  За інформацією "Наші гроші", суддя Пригунова А. Б. запевняє, що звинувачення безпідставні: "Я вважаю, що ця справа, в якій мене звинувачують в отриманні хабаря, безпосередньо пов’язана з моєю позицією щодо судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова. Більш детально я поки що не можу розповісти, оскільки по суті справа ще не слухалась".

  З 22 лютого 2017 року у вказаному кримінальному провадженні здійснюється судовий розгляд Шевченківським районним судом м. Києва у складі колегії суддів Голуб О. А., Мєлєшак О. В., Мартинова Є. О.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Згідно з інформацією з Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Пригунова А. Б. винесла рішення, яким відмовила у позові прокуратури щодо скасування рішення Київської міської ради про передачу земельних ділянок у центрі міста Києва (вул. Михайлівська, 24-26) під будівництво готельно-офісного комплексу та повернення вказаних ділянок місцевій громаді.

  У подальшому рішення судді Пригунової А. Б. було скасоване Верховним Судом України з огляду на помилковість висновків про те, що вказані земельні ділянки не відносились до земель історико-культурного призначення. Зокрема, як вбачається з рішення Верховного Суду України, вказані земельні ділянки розташовані на територіях, які віднесено до комплексу пам'яток історії та культури в межах історичного центру міста з історичним природним ландшафтом Державного історико-культурного заповідника "Стародавній Київ"; охоронної зони пам'ятки архітектури національного та всесвітнього значення – ансамблю споруд Софійського собору; пам'ятки археології національного значення "Культурний шар Города Ярослава"; Центрального історичного ареалу міста; у безпосередній близькості до нововиявленої пам'ятки архітектури та пам'ятки історії місцевого значення.

  Більше того, саме на цих земельних ділянках після Революції Гідності жителями міста Києва за власний рахунок було створено сквер Небесної сотні в пам’ять про загиблих у кривавих подіях 18-20 лютого 2014 року.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу