Попревич Віктор Михайлович

Декларації

Освіта:

Харківський юридичний інститут ім. Ф.Е.Дзержинського

 

Суддівська кар’єра:

2003-2015 – суддя Київського районного суду міста Донецька;

2015 – т.ч. – суддя Приморського районного суду міста Одеси.

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків за 2013-2017 роки:

 1. Попревич Наталія Володимирівна (дружина судді) – з 1998 по 2015 рік працювала приватним нотаріусом;
 2. Попревич Тетяна Вікторівна (дочка судді) – з 2014 по 2016 – інспектор ІІ категорії відділу документального забезпечення та контролю канцелярії господарського суду Донецької області.

 

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності 2018 рік

Рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя “Про притягнення судді Приморського районного суду міста Одеси Попревича В.М. до дисциплінарної відповідальності”

 • Непрозорість статків

  Згідно із декларацією за 2017 рік, дружина судді на праві власності має квартиру  площею 51.5 кв.м. у c. Партеніт (дата набуття права – 07.04.2012). Однак, у деклараціях за 2014, 2015, 2016 рр. відомості про вказане майно відсутні.

 • Неетична поведінка

  Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, 29 травня 2017 року суддя Попревич прийняв рішення, яким закрив провадження у справі про адміністративне правопорушення стосовно судді Одеського окружного адміністративного суду Глуханчука О.В. за відсутністю події адміністративного правопорушення. 

  Як вбачається з рішення Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, за фактом прийняття цього рішення суддею Попревичем було відкрито дисциплінарну справу. Зокрема, суддя несвоєчасно надав копії судового рішення для їх внесення до єдиного державного реєстру судових рішень. Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя не встановила обставин, які б свідчили про умисність дій судді Попревича В.М. щодо несвоєчасної відправки копії судового рішення та дійшла висновку про те, що проступок було вчинено суддею внаслідок недбалості.  

  Таким чином, рішенням дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддю Попревича було притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця.

  Нагадаємо, як вбачається з повідомлення “dsnews” та “УНІАН”, суддю Глуханчука О.В. співробітник поліції зупинив у зв’язку з тим, що він ймовірно керував автомобілем у стані алкогольного сп'яніння. Крім того, на відео зафіксовано агресивну поведінку судді-правопорушника під час перебування в медичному заклад, зокрема, Глуханчук вживав нецензурні та принизливі висловлювання на адресу співробітника поліції.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу