Полях Наталія Анатоліївна

Освіта:

Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого;

 

Суддівська кар’єра:

2012 – т.ч. – суддя Харківського окружного адміністративного суду;

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Полях Анатолій Миколайович (батько) з 2012 по 2014 рік був адвокатом ТОВ “Центр правової допомоги колегії адвокатів”.

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності 2018 рік

Рішення Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя “Про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді Харківського окружного адміністративного суду Полях Н.А.  та припинення дисциплінарного провадження”

Рішення Першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя “Про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Харківського окружного адміністративного суду Полях Н.А.”

 • Ухвалення сумнівних рішень

  1) Згідно з рішенням Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Полях Н.А. 05 грудня 2013 року прийняла постанову, якою заборонила невизначеному колу осіб проводити заходи на площі Леніна в м. Чугуєві Харківської області в період з 7 грудня 2013 року по 7 січня 2014 року.

  Як вбачається з рішення Третьої дисциплінарної палати, суддя Полях допустила порушення норм процесуального права під час розгляду справи про обмеження мирних зібрань, не обґрунтувала висновок щодо необхідності заборони проведення мирних зібрань саме на зазначений період, об’єктивно не встановила обставини, що впливали на проведення мирного зібрання.

  У результаті розгляду справи Третя дисциплінарна палата дійшла висновку, що в діях судді наявні ознаки Полях Н.А. дисциплінарного проступок. Однак, у зв'язку із закінченням строку для притягнення судді до дисциплінарної відповідальності дисциплінарна палата відмовила у притягненні до відповідальності судді Полях Н.А.

   

  2) Як вбачається з рішення Першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Полях Н.А. 22 лютого 2017 року постановила ухвалу про забезпечення позову, якою зобов’язала Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення призупинити розгляд заяви ТОВ “ТРВК “Мастер” щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення та заборонила приймати рішення щодо вказаної заяви.

  Перша дисциплінарна палата дійшла висновку, що під час прийняття ухвали про забезпечення позову суддя Полях Н.А. внаслідок грубої недбалості допустила втручання у дискреційні повноваження Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, вийшла за межі завдань адміністративного судочинства та позову та істотно порушила норми процесуального права.

  За результатами розгляду справи Перша дисциплінарна палата вирішила застосувати до судді Полях Н.А. дисциплінарне стягнення у виді попередження.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу