Піхур Олена Віталіївна

Декларації
  • Непрозорість статків

    У деклараціях за  2014, 2015, 2016 роки відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мала би задекларувати житло, у якому вона проживає (користується) на будь-яких підставах.

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Як зазначається на сайті Цензор.нет, суддя Піхур постановила повернути 4,3 млн дол, які були вилучені податковою міліцією під час обшуку компанії ТОВ "ФК "Вікторія". На думку слідства, вказані грошові кошти можуть підтверджувати факт вчинення кримінального правопорушення, пов’язаного з незаконним обігом валюти. У подальшому Апеляційний суд м. Києва скасував рішення судді Піхур як необґрунтоване.

Розгляд резонансних справ

Як зазначається на сайті Депо.юа, суддя продовжила запобіжний захід головному редактору інтернет-видання "Страна.ua" Ігорю Гужві на 30 днів. За інформацією Еспресо ТВ, Ігоря Гужву підозрюють у вимаганні грошей за нерозміщення компрометуючих матеріалів на порталі Страна.ua.

Характеристика професійної діяльності

Як зазначається на офіційному сайті ВККС, рішенням Комісії від 17.03.2016 року №710/дп-16 до судді Піхур було застосоване дисциплінарне стягнення у виді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця. Проте, постановою Вищого адміністративного суду України від 01.06.2016 року по справі № П/800/244/16 рішення ВККС було скасовано.


ЗМІ про суддю

Жизнь как она есть

Судья Пихур и дело на 4,3 миллиона долларов

Білий і пухнастий

Судья Шевченковского суда Пихур постановила вернуть оружие и $4,3 миллиона валютным спекулянтам

"БРСМ-Нафта" намагалася зняти арешт зі свого майна

Гужві продовжили заборону виїду з Києва

Розкрито таємницю квартирних оборудок: чому ж Даніш позбувся майна

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу