Підпалий Вячеслав Валерійович

Статус

Суддя суду з 14.04.2006

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
791 EUR
806 UAH
1890 USD
Річний дохід
Суддi
286735 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 286735 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
72 кв.м
10 кв.м (100% гуртожиток у користуванні)
62 кв.м (100% квартири у користуванні)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Toyota Land Cruiser 4.7 2003 р.в. (у користуванні)

Освіта:

1993 — Київський університет імені Тараса Шевченка

Суддівська кар’єра:

2006 –  т.ч. –  суддя Печерського районного суду міста Києва (з 2011 року обраний на посаду судді безстроково).

Зв’язки:

Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

 1.  Підпалий Валерій Львович (батько судді) –  з 1994 року працює адвокатом (у декларації за 2013-2017 роки інформація про період роботи відсутня)

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності за 2016 рік

Декларація доброчесності за 2017 рік

Суддівське досьє

Рішення № 1826/3дп/15-18 від 13.06.2018 Про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Підпалого В.В.

 • Причетність до корупції

  За інформацією “Української правди”, Генерельна прокуратура України здійснювала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом постановлення суддею Підпалим В.В. завідомо неправосудного рішення про скасування арешту на майно підозрюваного Арбузова С.Г. та Арбузової І.О.  за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.375 КК України.

   

 • Ухвалення сумнівних рішень

  1) За інформацією “Української правди”,  суддя Підпалий В.В. 21 листопада 2014 року постановив ухвалу, якою зняв арешт з майна сім’ї колишнього першого віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова.

  “Українська правда” з посиланням видання "Цензор.НЕТ" зазначає, що на арештованих рахунках Арбузова могло бути близько 200 мільйонів гривень. Арешт на рахунки було накладено у рамках кримінального провадження щодо привласнення чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем колишнім головою НБУ С. Арбузовим, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

   

  2) Згідно із повідомленням видання “Української правди”, ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Підпалого В.В. родині екс-міністра аграрної політики і продовольства України Миколи Присяжнюка повернуто кошти, вилучені під час обшуку за місцем проживання його сестри Сімонової Л.В., а саме, 1 млн. 717 тис. доларів США, 9 тисяч євро і 1млн. 250 тис. грн..

  Вищевказане рішення було винесено під час здійснення досудового розслідування, якому Присяжнюк М. перешкоджав, оскільки переховувався від правоохоронних органів.

 • Неетична поведінка

  Згідно із інформацією з видання “Українська правда”, у порушення вимог Закону України «Про судоустрій та статус суддів» не допустив до зали судового засідання журналістів та громадських активістів під час розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу Анатолію Войцеховському та не забезпечив відкритий судовий розгляд вказаного клопотання. Окрім того, суддя заборонив проводити відеозйомку судового засідання народному депутату Юрію Левченку.

Розгляд резонансних справ

Як повідомляє “Економічна правда” суддя Підпалий В. В. розглядав справу скандального забудовника Анатолія Войцеховського та  обрав запобіжний захід у вигляді арешту на 2 місяці з можливістю звільнення під заставу в розмірі 14 мільйонів гривень. Нагадаємо, що компанії Войцеховського "Сіті Груп" та "Укогруп" ведуть забудову 42 масштабних проектів, фактично без дозвільних документів.

Серед них – ЖК "Перлина Троещини", ЖК "Мозаїка", ЖК "Затишний", ЖК "Сосновий бір", ЖК "Східна брама", ЖК "Молодіжна ініціатива", ЖК "Печерський Бастіон", ЖК "Родинний затишок", ЖК "Флагман", ЖК "Мега-Сіті", ЖК "Стародарницький", ЖК "Совські ставки", ЖК "Синьоозерний", ЖК "Маргарита", ЖК "Шевченківський квартал", ЖК "Перспектива", ЖК "Кузьминський" та інші.


ЗМІ про суддю

Печерське судилище: скандальний суддя Підпалий і прокурор Климович розтоптали свободу слова у залі суду (відео)

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу